Книги з ідеальним друком – як обрати друкарню

Вибір типографії переважно залежить від потреб автора чи видавництва. Обрати свій варіант для друку книги та післядрукарської обробки – важливий крок до реалізації бізнес-плану. Обираючи друкарню, потрібно звернути увагу на декілька особливостей:

 • швидкість виконання друку;
 • технічне забезпечення;
 • якість та насиченість кольорів;
 • вибір матеріалів та форм для друку.

Наприклад, зайшовши за посиланням https://printkyiv.com.ua/books на сайт Kyiv Print, можна познайомитись із репутацією друкарні та відгуками клієнтів. Також можна підписатись на соцмережі, щоб ознайомитись з успішними кейсами. Це дасть змогу оцінити якість, професіоналізм і рівень довіри до друкарні.

Технічні можливості та матеріали друку

Офсетна літографія – це процес комерційного друку книги. При якому фарби наносяться на папір, що проходить через друкарський станок. Після цього великі аркуші розрізаються за формою книги та відправляються на зшивку. Створення книги, може передбачати специфічні задачі:

 • нестандартну форму;
 • додаткове покриття;
 • дизайнерський картон.

Якщо є необхідність зробити нестандартне замовлення по конкурентним цінам, варто звернутися до друкарні Kyiv Print. Сучасне автоматизоване виробництво дає можливість впоратись з усіма задачами. На сайті пропонується алгоритм дій для того, щоб обрати не тільки матеріал та дизайн майбутньої книги, але й розрахувати вартість замовлення. Клієнти можуть самостійно обрати:

 1. Розмір видання, який підходить для кращої реалізації дизайну.
 2. Тип друку: широко-, вузько- та повноформатний.
 3. Щільність та вид паперу.
 4. Дизайн палітурки.
 5. Додаткове покриття.
 6. Кількість сторінок та обсяги тиражу.

Періодичні видання в м'яких обкладинках Досвід та технічні можливості дають змогу пропонувати послуги з друку книжок, підручників, фотоальбомів, комерційних видань та журналів. Також на сайті приймаються замовлення на друк книжок із дизайнерського картону.

М’яка та тверда обкладинки та їх особливості, що потрібно знати при замовленні

На вибір виду обкладинки майбутньої книги можуть впливати смаки замовника, цільова аудиторія, на яку розраховане майбутнє видання, тип контенту та бюджет. Від вибору обкладинки для книги буде залежати її сприйняття читачами. Основні відмінності твердих і м’яких обкладинок:

 • зовнішній вигляд та тактильні відчуття
 • читацький досвід;
 • призначення видання
Читайте також:  Андрей Иванов: куратор и финансист «русского мира» в Запорожье

На сайті можна замовити масштабний друк періодичних або постійних видань. При цьому, зберігаються терміни та дедлайни виходу книжок з друку. Є послуга замовлення дзвінка для безкоштовної консультації та зручного доставлення.