Шахтні твердопаливні котли в системі опалення будинку

Основою будь якої системи опалення приватного будинку є котел. Саме це обладнання відповідає за процес генерації теплової енергії. І від показників його роботи буде залежати не тільки величина ефективності, а й рівень зручності експлуатації системи в цілому. Опалювальний котел може мати різноманітну конструкцію, використовувати різний енергоресурс, але для використання в приватному заміському будинку якнайкраще підійдуть саме твердопаливні варіанти. Таке обладнання демонструє високу ефективність, довгий термін експлуатації, гарні експлуатаційні характеристики. Крім того купити гарний твердопаливний котел можна досить просто на сайті https://eccoterm.com.ua/zubr-virobnik. Магазин пропонує вигідні умови з швидкою доставкою замовлень по всій країні.

Твердопаливним називається опалювальне обладнання, яке в якості енергоресурсу використовує тверде паливо (дрова, торф, вугілля). І оскільки ціна такого енергоресурсу значно нижча за альтернативні варіанти такі, як природній газ чи електроенергія, вартість отримання одиниці теплової енергії також буде нижчою. Саме цей фактор і є визначним при виборі теплогенератора на користь твердопаливного котла. Якщо говорити про конкретні цифри, то на сьогоднішній день, враховуючи діючі тарифи, ціна отримання одиниці теплової енергії зі звичайних соснових дров буде в 2-3 рази нижчою за природній газ і в 5-6 разів за електроенергію. Це дає можливість значної економії сімейного бюджету при використання будинку в холодний період року. А це не менше шести місяців.

Твердопаливні котли можна встановити як в нову систему опалення при будівництві будинку так і в уже функціонуючу. Єдиною вимогою є наявність у приміщенні димоходу відповідного перерізу та висоти. Для його монтажу краще використати окреме приміщення, однак підійде і окреме місце на кухні чи в передпокої.

Таке обладнання прекрасно компонується з іншими теплогенераторами. Тобто в одній системі опалення можуть одночасно працювати скажімо газовий та твердопаливний котли. Це дозволить диверсифікувати використовуваний енергоресурс тим самим підвищити енергонезалежність домогосподарства.

Читайте також:  Як вибрати та купить світлодіодну люстру

Переваги твердопаливного котла:

  • Низька ціна отримання теплової енергії
  • Довгий період експлуатації
  • Можливість використання в якості основного чи альтернативного джерела
  • Робота з декількома видами енергоресурсу
  • Підвищення інерційності та теплоємності системи опалення.