Рік 2021. Громадяни країни агресора знову захоплюють Слов’янськ

Частина І.

Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день в місті Слов’янськ склалася досить критична ситуація пов’язана з блокуванням депутатським корпусом питань прийняття бюджету міста на 2021 рік і виділенням коштів комунальним службам. Ми вирішили розібратися, з чим це пов’язано і чому найбільша депутатська фракція «Опозиційна платформа – за життя» всіляко блокує прийняття зазначених рішень.

Так, нам стало відомо, що за лаштунками «ОПЗЖ», під чуйним керівництвом народного депутата України від фракції «ОПЗЖ» – Наталії Королевської, свою театральну постановку влаштували два ляльковода – Кордюков Ігор Вікторович і Берко Олег Ярославович, які все не можуть поділити сфери впливу на ключових постах міськради і блокують прийняття бюджетних рішень з метою тиску на міського голову.

Отже, ляльковод Ігор Кордюков – громадянин Російської Федерації

який є фактичним власником і засновником, в тому числі через підставних осіб,  ряду компаній, що займаються поставками нафтопродуктів в Україну

Компанії

наповнив Слов’янську міську раду Донецької області своїми «ляльками» в особі свого вірного слуги і єдиного кандидата на пост секретаря міської ради від ПП «ОПЗЖ» – Ляхового Євгена Анатолійовича, який є директором деяких з них –

Крім цього, за можливість бути висунутим у кандидати на пост секретаря Слов’янської міської ради Євген Ляховий заплатив кругленьку суму в розмірі 5 млн. грн., які хитро були оформлені у вигляді позики. Сама же позика, була передана через чергову «маріонетку» Ігоря Кордюкова – депутата Слов’янської міської ради від «ОПЗЖ» Мірзаханова Ернеста Араратовіча. Графіки тут.

До речі, дана сума коштів, згідно з декларацією оприлюдненою самим Євгеном Ляховим за 2019 рік, у нього була відсутня

Але на цьому справа не закінчилася. Ігор Кордюков пролобіював в депутати міської ради від ПП «ОПЗЖ» юриста своєї фірми ТОВ «Сана-груп»,

і за сумісництвом коханку – Парінову Анжелу Олександрівну, з якою він проводить час у відпустках і розважається в номерах власного готелю «Монарх» в місті Святогірськ, до речі, керівником якої є Ернест Мірзаханов.

При цьому, сама Анжела Олександрівна в коханках у Кордюкова числиться ще зі студентських років і її мати – Парінова Лариса Анатоліївна, всіляко заохочує дії дочки, і до речі, вона так само є депутатом Слов’янської міської ради від «ОПЗЖ».

Цікаво, а дружина Ігоря Вікторовича – Марина Анатоліївна, знає про існування суперниці, яка любить відверті фотосесії, зроблені в їхньому з чоловіком власному готелі на тлі Святогірської Лаври

І в завершенні ще пару слів про самого Ігоря Вікторовича Кордюкова. Раніше, до 2014 року, даний громадянин проживав в місті Донецьк (зараз тимчасово окупована територія),

на сьогоднішній день Кордюков вивіз свою дружину і дітей в м. Москва РФ, а сам, проживає то з ними, то в своєму будинку в м. Донецьк, де він раніше був зареєстрований, то на території міст України підконтрольних законно діючій владі.

Маючи досить серйозні зв’язки в уряді, так званої «ДНР», Ігор Вікторович домовився про взяття під охорону свого маєтку банд формуваннями ДНР «Область війська Донського»

До речі, в даний маєток, враховуючи відсутність в ньому законної дружини Ігоря Вікторовича, іноді приїжджає погостювати обраний народом України депутат Слов’янської міської ради – Анжела Парінова, яка з цією метою навіть оформила відповідну перепустку.

І коли на передовій гинуть воїни України, вона дуже мило спілкується і розважається в компанії представників різного роду бандформувань так званої ДНР. І знову таки, разом з коханим, створює чергове портфоліо домашньої еротики і не тільки …

Крім того, вищезазначені зв’язки Кордюкова дозволяють його бізнесу, який зареєстрований в Україні, безперешкодно функціонувати на тимчасово окупованих територіях.

Підводячи підсумок, хотілося б задати питання, так що ж, свідоме неприйняття важливих соціально-економічних питань в міській раді Слов’янська це боротьба за фінансові потоки окремих представників бізнесу, чи підготовка реваншу проросійських політичних партій, таких як «ОПЗЖ»?

І це все тільки верхівка айсберга, який топить корабель під назвою Слов’янська громада.

У подальших випусках нашого розслідування щодо ситуації в Слов’янську, любий читачу, ви дізнаєтеся про «ляльководів» Берко Олег Ярославович і про його маріонетку Придворова Павла, а також про те, хто ще просунув до міськради свою коханку – молоду обраницю від «ОПЗЖ» Анастасію Петренко.

Далі буде цікавіше …….