Поліцейський Володимир Ковадло з напарниками вбив людину. Аваков покриває.

Як керівництво закривало очі на численні порушення поліцейського Ковадли та покривали його, поки той з колегами не УБИВ людину! Анонс суду над поліцейськими!

Через ситуацію у Кагарлику почало вспливати багато історій поліцейського свавілля, яке залишалося замовчаним. Таку історію я прочитала сьогодні вночі.

Патрульні поліцейські приїхали на виклик у Києві, побили чоловіка і вивезли його в невідомому напрямку. Через кілька годин його знайшли мертвим у лісосмузі. Тепер їх трьох судять.

Не нагадує вам історію Індила? Не нагадує, що ми просто не знаємо реалій, які покриває Аваков?

Отже.

17 лютого 2019 року близько 9 ранку двірничка викликала поліцейських на вулицю Прирічну. До неї у підсобку заскочив хлопець напідпитку, який кричав, що упав у воду (це відбувалося на Оболоні). Вона злякалась, тому зателефонувала до поліції. Це те, що вона розповіла журналістам.

33-річний Олександр тим часом пішов до під’їзду, де проживав його друг. Саме під під’їздом його і застали копи.

За словами двірнички хлопця зразу ж почали скручувати і лупцювати жорстоко кийками. Двірничка чула, що між собою говорили про швидку, але викликати її не стали. Потім закували в кайданки і затягнули в авто.

Під час побиття з хлопця здерли куртку з усіма документами. Один з патрульних сказав двірничці аби вона її викинула, так як затриманому вона більше не згодиться.

За кілька годин хлопця знайшли мертвим на під’їзді до Вишгорода. Все тіло було побитим.

а тепер УВАГА‼️Офіційна‼️ версія поліції: помер від перехоолодження.

Додам до посту скрін поліції, де вони по-своєму описуть ситуацію: що насправді патрульні викликали швидку, але, дізнавшись, що хлопець проживає у Вишгороді, вирішили ПІДВЕЗТИ його додому. Проте в авто хлопець постійно впирався і намагався вискочити на ходу, тому його просто висадили на півдорозі. Ну а там – він просто замерз.

До слова вдень 17 лютого 2019 було +6, + 10. Проте відомство поліції стверджувало, що “на ранок місцеві мешканці знайшли труп”, нібито події відбувались вночі.

Патульна поліція фіксувала коли надійшов виклик і знала, що труп знайшли через кілька годин близько 15:00, але виходить свідомо покривала своїх співробітників.

Читайте також:  Олег Кияшко - рекетир стал стукачом

Далі.

Чому чоловік був побитий і без верхнього одягу та документів – промовчали. Чому вирішили везти не до райвідділку, а до Вишгорода – не зрозуміло.

Проте пізніше родина Олександра виставила фото тіла: розірване вухо, розбита голова, синці і гематоми на грудях, руках…І розповіли, що у Вишгороді у них знайомих НЕМАЄ навіть. А сам чоловік проживав у Києві з дружиною та маленькою дитиною НА СУСІДНІЙ ВУЛИЦІ!

Тобто побивши чоловіка, його просто викинули за Києвом. Можливо він ще і був живий, але забитий, а можливо убили ще і до того. Це вже невідомо.

Факт: саме через поліцейських чоловік помер‼️

Пізніше ДБР все таки пред’явила трьом поліцейським обвинувачення у перевищенні службових повноважень.

Обвинувачені:

  1. Ковадло Володимир Олександрович
  2. Гайовий Вадим Сергійович
  3. Дмитриченко Артем Сергійович

Найвідоміший персонаж – це патрульний Володимир Ковадло.

У мережі повно інформації про його славну роботу: фальсифікації протоколів, побиття затриманих, погрози…

У 2016 році з’явилось відео як Ковадло не пропускає у відділку до жінки її представника, застосовав до неї силу і потягнув складати протокол ще й за непокору.

Через годину юрист дівчини Владислав Дулапчий оспорив у суді обидва протоколи.

https://www.youtube.com/watch?v=f2DpPNZmkCo

У 2016 Ковадло отримав дисциплінарне стягнення за те, що у вересні підійшов до авто блогера, юриста Евгений Савенко та почав обвинувачувати його у водінні авто в нетверезовому стані, з колегами вони пошкодили авто, витягнули його, заламали в кайданки. Євгеній пройшов експертизу, права йому повернули, а от подальшого покарання поліцейських, а особливо Ковадла не відбулось. Справу закривали кілька разів, хоча Євгеній кожного разу відновлював справу через суд.

Але і це ще не все. У тому ж грудні Ковадло побив автомобіліста, зламав йому ніс і склав протокол по ст.185 КУпАП. Тоді Оболонський суд визнав протокол сфальсифікованим і справу проти автомобіліста закрив.

Ростислав Шапошников після цієї історії ініціював відкриття справи проти Ковадло за перевищення службових повноважень. Справу не відкрили, тому Шапошніков подав в суд, який зобов’язав прокуратуру відкрити справу проти Ковадла. Проте так вона і заглохла. Керівництво ж поліції в особі Юрія Зозулі визнали його невинним.

Читайте також:  Ви не "Слуги" - ви виродки, які дорвалися до влади - вважаєте всіх лохами, а себе господарями життя

Тобто після дисциплінарного стягнення Ковадлу мали звільнити, але ж ні. Після другого гучного випадку – взагалі визнали правим, хоча суд ухвалив протилежне!

Далі. 2017 рік – судом винесено 2 різні рішення про фальсифікацію протоколів Ковадлом, які були складені за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Ось тут усі відео і рішення судів –
http://roadcontrol.org.ua/avakov_kovadlo

І знов це не стало підставою для звільнення з лав поліції.


Уявіть, це тільки кілька випадків, які набували розголосу. Скільки було вчинено цим Ковадлом ще?
Тільки на ютубі я знайшла багато відео з його участю.

Натомість у 2018 Ковадло бере участь з колегами у затриманні чоловіка з ножем, стріляє йому по ногах – і за це отримує відзнаку від Князєва і Авакова та підвищення у званні.

Безкарність породила зло. Якби керівництво відреагувало на дії Ковадли, справи і скарги на якого продовжували фіксувати , – то чоловік, якого він затримував у лютому 2019 залишився би живим!

У 2019 році його вседозволенність призвела уже не до побиття чи фальсифікацій, а до смерті людини!

Спочатку Ковадла та Дмитриченка взяли під варту,а Гайового – на домарешт, але невдовзі і тих двох звільнили з-під варти на домашні арешти. Потім пом’якшували на нічні та особисті зобов’язання. ВСІ НА ВОЛІ. РОДИНА НЕ ВІРИТЬ,ЩО ВОНИ БУДУТЬ ПОКАРАНІ.

З МЕТЕРІАЛІВ СПРАВИ, які вдалось знайти з ухвали:

17.02.2019 року у період з 08-32 год. по 09-58 год несучи службу по охороні публічної безпеки …за попередньою змовою групою осіб перевищив службові повноваження… вивіз останнього до лісосмуги, яка знаходиться в Вишгородському районі Київської області неподалік автодороги Київ-Овруч, де залишив останнього, що супроводжувалось застосуванням спеціальних засобів…що спричинило тяжкі наслідки, а саме смерть потерпілого.

Як бачимо про побиття чомусь немає. Але я прикріплю фото з відео журналістів. Зробите висновки самі.

Наступний суд у цій справі – 16 червня 2020 року у Вишгородському районному суді Київської області Справа № 363/3584/19.

До речі, друзі просять підтримати сім’ю Олександра і не дати її замовчати. Про це я сама дізналась з посту однокласниці убитого Наталия Самарина

https://www.facebook.com/samarinanatali/posts/10213501046280253

Журналістам чи активістам, Наталія дасть контакти рідних.

Читайте також:  Євген Дейдей. Гоп-стоп — і в депутатах

У 2015 році Володимира Ковадлу робили одним із медійних облич нової Патрульної поліції: інтерв’ю, сюжети, фото з керівництвом.

У 2020 році його судять за те,що будучи поліцейським, спричинив смерть людини. (хоча яка службове перевищення, якщо фактично убили…)

І це тут. Київ.

Зараз знайшла, що справу Ковадла відслідковують Anatolii Maistrenko та Євгеній Савенко. Є відео із судів на їх ютуб-каналах.
Завдяки цьому є бодай контроль за справою.

Уявіть, що коїться за ширмою. Уявіть, що коїться, коли в людей немає зв’язків, немає кому написати про це журналістам чи бодай у мережу…

З інтерв’ю Ковадла:

“Пішов (в поліцію) тому, що хотілося допомагати людям і щоб цю працю з усіма її ризиками і небезпеками гідно оцінювали. До того ж набридло вічно «ганятися» за показниками, які від нас вимагали, коли працював у міліції. Мені хотілося щось корисне робити, щоб приходив додому і знав, – ти комусь допоміг, а не галочку поставив для керівництва”. Батьки Володі підтримують його вибір і сподіваються, що робота сина допоможе змінити Україну на краще.”

ЗМІНИВ. Гордяться тепер?

п.с. після того як проти трьох патрульних поліцейських відкрили кримінальні справи за перевищення – їх звільнили. Проте минулого року стало відомо, що двоє обвинувачених – Ковадло і Дмитриченко подали в суд на відновлення на посаді.

Дно
ЦІНОЮ ЛЮДСЬКИХ ЖИТТІВ.

Як думаєте їм впаяють терміни, якщо навіть зараз вони без запобіжних,
чи відновлять на службі, аби могли і далі убивати людей?

А поки Ковадло на своїй сторінці пропонує послуги автомобільних перевезень і отримує підтримку своїх діючих колег в коментарях.

Син убитого Олександра росте сиротою…


Інформація отримана завдяки відкритим реєстрам та дослідженням на каналах

https://www.youtube.com/user/AnatoliiMaistrenko
https://www.youtube.com/channel/UCp7HWABmkkNM960mu6SlWSA