На форумі “Слуг народу” в Запоріжжі помітили політтехнологів, обвинувачених у сепаратизмі

10 вересня в Запоріжжі пройшов форум “Кожен зможе”, організований партією “Слуга народу”. На заході були представлені кандидати в депутати, які будуть йти під флагманом партії в Запорізькій області.

На форумі одними з кураторів заходу були помічені політтехнологи Вартан Юмукян і Євген Матвейчук, які звинувачуються в замаху на суверенітет і цілісність України.

Вартан Юмукян і Євген Матвейчук на форумі "Кожен зможе" в Запоріжжі

На сьогоднішній день вони мають вплив на внутрішні події в Запорізькому обласному виборчому штабі партії “Слуга народу”. Наслідком їхньої діяльності стало те, що десятка кандидатів у депутати до обласної ради, які були представлені президенту Володимиру Зеленському 19.08 на з’їзді в Запоріжжі, кардинально відрізняється від тієї, яку висунули на форумі.

Вартан Юмукян у кулуарах форуму "Слуг народу" в Запоріжжі

Вартан Юмукян і Євген Матвейчук прославилися під час президентської передвиборчої кампанії в 2019 році, в якій фігурували як головні модератори та співорганізатори виборчої “піраміди”.

Євген Матвейчук на форумі "Кожен зможе" в Запоріжжі

21 лютого 2019 Служба безпеки України повідомила про викриття передвиборчої злочинної діяльності. СБУ стверджує, що ватажком виборчої піраміди є ексдепутат від партії “Батьківщина”. Під його керівництвом перебувало три координатори. Двома з них і були Вартан Юмукян і Євген Матвійчук.

Вартан Юмукян на форумі "Слуг народу" в Запоріжжі

Раніше Глава СБУ Іван Баканов відзначав, що зробить додаткові заходи, щоб протистояти втручанню Росії в місцеві вибори на території України.

Отже у виборчому штабі Слуги Народу в Запорізькій області працюють два політтехнолога Вартан Юмукян і Євген Матвійчук.

На президентських виборах брали участь у створенні виборчої піраміди, яку курує Батьківщина

Зараз вони працюють на Росію і роблять все, що б злити вибори на користь Оппоблока і ОПЗЖ.

Вчора на з’їзді в Запоріжжі весь час знаходились біля Губера Боговіна. Він просто не хоче помічати їх антипартійну діяльність.

Привів цих двох політтехнологів перший заступник Боговіна Іван Федоров, який буде йти на мери взагалі від іншої партії.