МВС України очікує поставку 28 гелікоптерів цього року

МВС України очікує поставку 28 гелікоптерів виробництва компанії Airbus цього року, пише mil.in.ua.

Вертоліт Airbus Helicopters H145 для МВС 01 Фото: militaryaviation.in.ua

Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» заявив глава МВС Арсен Аваков.

Вони підуть до Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Національної Гвардії.

Цього ж року у Ніжині розгорнуть інфраструктуру обслуговування авіаційної техніки Міністерства внутрішніх справ.

Цей майданчик у майбутньому стане центром технічного обслуговування гелікоптерів для інших галузей українського народного господарства та наших європейських партнерів.

Ми продовжуємо реалізовувати спільний з нашими французькими партнерами проєкт щодо єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту. Нацполіція, НГУ, ДСНС та ДПСУ тільки цьогоріч поповняться 28 гелікоптерами Airbus, наразі триває підготовка пілотів і техніків, — сказав Аваков.

Наприкінці 2020 року Національна поліція України отримала власний гелікоптерний майданчик у Каневі, що до цього перебував на балансі Украероруху.

На його базі було створено центр авіаційного забезпечення Національної поліції України.

Тоді ж Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України оголосив тендер на закупівлю 2 комплектів ангару для зберігання авіаційної техніки, що будуть побудовані на вертодромі «Гелікоптерний майданчик Канів (Пекарі)».

Очікувана вартість закупівлі складає 10 788 730,00 грн, строк надання послуги — до 24 грудня 2020 року.

Технічна документація тендеру передбачає, що авіаційний ангар повинен бути обладнано системами: електроживлення, опалення, освітлення, вентиляції, та пожежного сповіщення. Авіаційний ангар повинний передбачати можливість відносно швидкого демонтажу.

 

Читайте також:  Прибув четвертий гелікоптер H145 для Національної поліції