Люди Портнова та Дубінського погрожують головному редактору “НВ” Сичу

“Слуга народу” Дубінський опублікував телефон журналіста Сича, йому погрожують

Головний редактор “Нового времени” Віталій Сич почав отримувати погрози після публікації про плагіат у дисертації ексглави АП часів Януковича Андрія Портнова. Номер Сича опублікував нардеп СН Дубінський.

Про це Сич написав у фейсбуці.

“Учора сайт NV.ua і деякі інші ресурси опублікували замітку про те, що в дисертації ексзаступника голови Адміністрації Президента Віктора Януковича Андрія Портнова містяться елементи академічного плагіату. … Відразу ж після цього в телеграмі у відкритому доступі з’явився мій номер мобільного телефону та особисті номери журналістів-розслідувачів Наталії Седлецької (Радіо Свобода), Анни Бабінець (Слідство. Інфо) і Дениса Бігуса (BIHUS.info). Поширювали їх сам Андрій Портнов і депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський”, – повідомив він.

Журналісту почали надходити повідомлення від невідомих з образами і пропозиціями зустрітися і з’ясувати стосунки.

“Вночі – кілька спроб зв’язатися зі мною через відеодзвінок від, припускаю, нетверезих шанувальників творчості Портнова і Дубінського. Але загалом небагато – 5-6 осіб. Моє улюблене повідомлення надійшло від якогось Ігоря Пліцина. Він чемно запитував, чи не соромно мені продавати Україну Соресу? (оригінал листа). В Україні у версії шанувальників Портнова і Дубінського Сорос отримав мексиканське прізвище”, – розповів Сич.

Головред НВ зазначив, що деякі невідомі прислали йому повідомлення зі словами підтримки.

“Боюся, якщо особисті номери Дубінського і Портнова поширимо ми, вони отримають набагато більше, ніж кілька неприємних листів і дзвінків. Ми не будемо цього робити. Але ми продовжимо про них писати”, – пообіцяв Сич.

“Володимир Зеленський і його колеги прийшли до влади з обіцянками провести глибокі реформи. Реформ поки мало. Зате при них не тільки повернулися, але і розквітли Портнов і Ко”, – додав він.

Читайте також:  Фактор Росії не дасть нам стати містком з Пекіну в Європу - сходознавець Макар Таран