Лазерне гравірування в рекламі

Сучасна технологія нанесення зображень впливом лазера на бажану поверхню – це лазерне гравіювання або маркування. За допомогою такої технології відбувається істотна зміна структури. Це пов’язано з тим, що промінь лазера управляється комп’ютером.

Він видаляє тоненький шар матеріалу з поверхні, після чого утворюється відповідне рельєфне зображення. Також змінюється структура поверхні та її колір. Найкращим варіантом для нанесення логотипу на поверхні з металу вважається затребуване і незамінне на сьогоднішній день лазерне гравіювання.

Оскільки лазер має високу якість і роздільну здатність, вид маркування виходить неповторним. Воно відрізняється високим рівнем стійкості від впливів із зовнішнього боку, порівняно з іншими способами друку. Все те обладнання, яке призначене для лазерного гравіювання, дуже унікальне.

Тому можна наносити будь-яке текстове або ж графічне зображення на багато матеріалів і готові вироби без їхньої підготовки та обробки. Пристрої, призначені для лазерного гравіювання – це гравірувальні машини. Послуги лазерного гравіювання та порізки пропонує компанія Nios-Corp. Виконають в найкоротший термін будь-який, навіть складний дизайнерський задум. Продукція за індивідуальними заявками, пропонуючи доступні ціни за її розробку і виготовлення.

Максимального поширення і високого рівня ефективності така технологія набула в сучасному рекламному бізнесі. Вона дає змогу наносити символіку, фірмові знаки, пам’ятні написи, логотипи, декоративні малюнки на різноманітну сувенірну продукцію, металеві, дерев’яні, пластикові, шкіряні вироби.

Гравіювання лазером наносять на всілякі предмети: ручки, запальнички, телефони, брелоки, годинники. Воно буває растровим і контурним. Якщо це контурне гравіювання, то в такому разі промінь лазера малює контури – тоненькі лінії. Якщо ж гравірування растрове, виходять фотографічні зображення, що складаються з точок різного рівня щільності.

Сучасні гравірувальні машини вирізняються високою швидкістю. Тому їх не зрівняєш з іншими технологіями. Безконтактність цієї технології дає змогу використовувати її для продукції з доволі таки високими вимогами щодо точності, а також на тендітних виробах, на яких застосування технології ударного таврування – неможливе взагалі.

Читайте також:  Вадим Ермолаев и Станислав Виленский - «мойщики» из «Versobank» портят имидж Украины

У промисловості лазерний метод маркування впевнено витісняє існуючі традиційні методи.