Гравіювання клавіатури в Харкові: які методи обробки бувають?

Гравіювання клавіатури Macbook, ноутбука чи клавіатури USB – послуга, якою все частіше користуються харківчани. Справа в тому, що все більше брендової електроніки завозиться з-за кордону, і здебільшого така не має української/російської розкладки. Виникає питання: де в Харкові замовити гравіювання клавіатури? Одна з кращих майстерень в місті – Modern Tech, на вулиці Алчевських, 37. Тут працюють на найсучаснішому обладнанні зі США, що гарантує точність гравіювання до 1 нанометра!

Як відбувається гравіювання клавіатур?

Попередньо варто розібратися, які пристрої вводу бувають, та якими способами на них можна нанести додаткову мовну розкладку. А також з нюансами підсвічування нанесених букв. Лише так можна зрозуміти, чи варто замовляти послугу для свого ПК або ноутбука.

Гравіювання клавіатури з підсвічуванням

Останні 15 років багато виробників ноутбуків (а іноді стаціонарних клавіатур) пропонують своїм клієнтам клавіатури з підсвічуванням. Тренд свого часу задали Apple – вже в 2006 році були випущені Macbook Pro – з літерами, що світяться в темряві. Суть технології: кнопка зроблена з прозорого пластику, на який нанесено тонкий шар фарби, а під впливом лазера ця фарба спалюється і ми бачимо білу букву. Під кнопкою розташоване джерело світла, яке проходить через прозорий пластик, тому ми бачимо букву в темряві.

Останнім часом майже всі ноутбуки середнього та високого класу неодмінно мають підсвітку, тому якщо перед вами стоїть вибір брати ноутбук без підсвічування чи з ним – однозначно, краще другий варіант. Додатковим бонусом таких клавіатур є можливість якісної кастомізації клавіші пробіл. В майстерні Modern Tech можна замовити гравіювання клавіатури літерами алфавіту, іменем власника, назвою компанії чи навіть зображенням.

Гравірування клавіатури спінюванням

Лазерне спінювання передбачає нагрівання пластикової поверхні клавіатури, від чого вона змінює колір та структуру. Зазвичай таким методом гравіюються клавіатури, що мають білі кнопки, а також з темного глянсового пластику, зроблену за технологією ABS і POM. Класичний приклад: клавіатури Apple Magic Keyboard всіх поколінь.

Читайте також:  Разновидности, особенности и преимущества поршневых компрессоров

Лазерне гравіювання клавіатур фарбою

Даний спосіб найчастіше використовується в бюджетних клавіатурах, зроблених з пластику з «піщаною» поверхнею. Тобто самі кнопки тут чорні, але вони неоднорідні та складаються з великої кількості піщинок різних відтінків.

При використанні лазерного гравіювання такі клавіатури не дають гарного результату – нанесена буква практично зливається з кольором кнопки і для нанесення додаткових розкладок доводиться використовувати фарбу. За рахунок шорсткості поверхні фарба добре лягає на кнопку та надовго фіксує результат. При маркуванні фарбою використовується два методи: затірка фарбою або пряме нанесення.

Технологія гравіювання клавіатур Double Shot

Суть технології в тому, що кнопки клавіатури складаються із двох частин пластику, міцно з’єднаних між собою. Внутрішній шар, зазвичай, зроблено з прозорого пластику, а зовнішній – зі звичайного (кольорового), в якому попередньо зроблений виріз під букви і, під впливом температури й пресу, ці дві пластики з’єднуються в єдине ціле.

Мінус таких клавіатур: при ручному гравіюванні отримати літеру, що підсвічується майже неможливо, адже поверхня кнопки не прозора. Такі пристрої вводу гравіюються лазером. Дуже часто навіть заводська версія «дабл шот» клавіатури містить основний символ кнопки, який підсвічується, а додаткові зроблені гравіюванням.

Як бачите, є кілька типів клавіатур ноутбуків та ПК. Однак всі їх об’єднує можливість гравіювання клавіатури лазером в Харкові. Замовити послугу можна в компанії Modern Tech, що знаходиться за адресою, вул. Алчевських, 37. Всього 5-10 хвилин, і гравіювання клавіатури готово!