Експерти розказали про найпопулярніші промокоди зими-весни 2023

Промокод – ефективний інструмент зекономити на покупках та послугах в інтернеті, який стає все популярнішим в Україні. Якщо раніше, згідно з опитуваннями експертів промокодами користувалася переважно молодь, тепер тенденція суттєво змінилася: люди старшого та середнього віку активніше шукають знижки. Які ж промокоди найактуальніші для українців? Розповідаємо у цій статті.

Блекаути та цінність електричної енергії

Починаючи з осені 2022 року, ворог постійно вдається до атак на критичну інфраструктуру країни, щоб залишити нас без світла, тепла, води та спровокувати гуманітарну катастрофу. Віялові та аварійні відключення світла, неможливість навчатися або працювати через відсутність електоенергії та інтернету, зробили популярною певну категорію товарів, докладніше про що можна прочитати тут.

Взимку 2023 незмінно популярними залишаються:

  • павербанки;
  • акумулятори;
  • інвертори;
  • станції безперебійного живлення;
  • ліхтарі різних розмірів з можливістю автономного живлення;
  • туристичні прилади для приготування їжі та життя в екстремальних умовах.

А от попит на генератори почав падати вже в січні. Експерти пов’язують це з тим, що подібний прилад не стане в нагоді пересічному споживачу, котрий проживає в міській квартирі.

Гаджети, косметика та товари для здоров’я

Наразі для українців залишається актуальним придбання обігрівачів різних типів. Дана категорія товарів користується чималим попитом, про що свідчить статистика використання промокодів. Досить добре продаються гаджети, зокрема, смартфони та роутери, все, що потрібно для організації віддалених роботи та навчання.

Що стосується побутової техніки, то попит на неї росте досить повільно, зате неухильно. Станом на лютий 2023 року, люди купують її на 20% більше, ніж у листопаді 2022 року. Особливо активні покупці, коли відбуваються крупні розпродажі, приурочені до свят, коли магазини пропонують дійсно великі знижки.

Читайте також:  Піцерія Sushi Pizza 39 в Тернополі: cекрети cмачної традиції

Косметика та товари для гігієни традиційно користуються популярністю. Доглядові засоби, гелі для душа, шампуні, мило, прокладки, зубні пасти, щітки, ополіскувачі – те, без чого не обійтись. Стабільно популярною залишається побутова хімія для дому. А порівняно новою тенденцією є те, що люди охоче купують вітамінні добавки та суперфуди. На думку експертів це пов’язано зі сплеском сезонних респіраторних захворювань та авітамінозом.