Чому не можна голосувати за Пальчевського (ВІДЕО)

Вибори будь яку тверезомислячу людину спонукають узнати про кандидатів якомога більше,  чим вони дихають, минуле, кваліфікацію, світогляд, політичні уподобання (чи нема там «руского міра») зв’язки, наявність «зашкварів», тощо.

Як людина відповідальна я на протязі 2020 року вивчав тих хто заявляв про своє бажання балотуватись в мери мого рідного міста Києва. І тепер я маю повне уявлення, що з себе представляє той чи інший кандидат.

На протязі всього цього часу я ділився з моїми глядачами своїми дослідженнями та розслідуваннями. Тепер на передодні виборів я хочу підбити підсумки та згадати основні моменти які варто звернути увагу виборцям стосовно того чи іншого кандидата.

Пройдемось по кандидату від партії імені самого себе Андрію Пальчевському
Отже поїхали

Ключові фактори на які варто звернути увагу це те:

Минуле

 1. Народився в Києві, але вчився Московському Військовому інституті іноземних мов який готує кадри для Головного Управління розвідки РФ. Служив офіцером в Лаосі. До липня 2003 року жив у Москві. У вересні 2009 року отримав українське громадянство, але від російського не відмовився.
 2. Разом з російським партнером Олексієм Кіріловим з яким служив в одному військовому ВУЗі заснував клініку Євролаб. Бізнес Євролаб ведеться через офшорні компанії тобто по факту уходить від податків.
 3. Пальчевський пов’язаний з російським політтехнологом який працює на «Єдину Росію» Костянтином Калачовим – разом вони заснували партію любителів пива.

Політичні погляди

Погляди у Пальчевського відверто проросійські:

 1. Розповідав на пропагандистському каналі “Росія 1” в токшоу “60 мінут” про «счастлівоє воссоєдінєніє» України з росією потім в інтерв’ю ББС заперечував, і був спійманий на брехні
 2. На його клініці «Євролаб» вже під час російської агресії висів прапор РФ поки його не зірвали добровольці АТО.
 3. З 2019 року не вилазить з каналів 112, NewsOne і ZIK, які пов’язують з кумом Путіна Віктором Медведчуком. Неодноразово робив маніпулятивні та неправдиві заяви в руслі російської пропаганди. Наприклад, вже в цьому місяці, в інтерв’ю заявив стосовно зелених чоловічків під час анексії Криму «ми не знаємо хто це був. Росіяни, Бразільці. Монголи. Хто?»
Читайте також:  Пальчевський та Смешко об’єднуються щоб стати сателітами «Слуг» в Київраді

Скандали

 1. Приховував позитивні результати аналізів на Ковід в своїй клініці. Після чого в кліниці СБУ проводила обшук.
 2. Використовував «ботоферму» сайтів Знай-Політека та фальшиві рейтинги від псевдосоціологів в просування яких вкладав мільйони за місяць
 3. Потрапив в антисемітський скандал заявив наступне «Я особливо хочу Шмигалю нагадати про його прізвище. Він сказав, що для нього це не свято, але його родина з прізвищем Шмигаль зайшла би без черги в газову камеру».

Махінації

 1. Свою партію «Перемога Пальчевського» не засновував, а просто купив “неактивну” партію “Україна Завтра” та поміняв назву. Старий власник – Павло Білоцерківський в Раді 8-го скликання працював помічником на громадських засадах в мажоритарника з Харківської області, члена депутатської групи «Воля народу», фігуранта антикорупційних розслідувань, пов’язаних з тендерними махінаціями, та кнопкодава Анатолія Гіршфельда.
 2. Махінації з фінансуванням рекламною кампанією перед виборами. Витрачено мільйони, але партія задекларувала тільки стіл та стілець.
 3. По факту фінансується депутатом від ОПЗЖ Вадимом Столаром та відомим контрабандистом з Чернівців близьким до “Слуг” Іллею Павлюком.

Важливе

 1. Веде в Київраду зашкварених корупціонерів наближених до Столара та Льоні Космоса. Я про це робив розслідування.

Отже однозначно не дай бог нам такого мера.

Автор: Ярослав Бондаренко

Нагадаємо, Андрія Пальчевського занесли у базу Миротворця

Скандального кандидата на посаду мера Києва Андрія Пальчевського занесено до бази Миротворця. Він відомий по скандалу з фальсифікуванням аналізів на наркотики Зеленського перед виборами, а також послідовною та відкритою підтримкою російських окупантів.

Миротворець зазначає, що Пальчевський і досі є громадянином РФ, всі діти бізнесмена були народжені на території Росії, в РФ живе його брат з дружиною, які в соцмережах розміщують пропутінські і «кримнашистскі» матеріали, а його племінник – член «Єдиної Росії». Він закінчив Військовий інститут іноземних мов в Москві, що є відомою “кузницей” кадрів для радянського КГБ.

Читайте також:  Тягнибок розпочав збір грошей на передвиборчу компанію стандартними для партії "Свобода" засобами.

Також раніше у Андрія Пальчевського виявили російські паспорти. У мережу виклали документи