Як оформити довідку про медичний огляд в садок або школу

Коли ваша дитина йде до дитсадка або до школи у батьків можуть запросити спеціальну довідку, що дитина пройшла поглиблений медичний профілактичний огляд. Це робиться для того, щоб бути впевненим, що дитина не має хвороб та її стан безпечний для оточення. Також це є обов’язковим, коли ви віддаєте дитину на спортивні секції, щоб запобігти ризикованих непередбачуваних ситуацій.

Для цього батьки звертаються до свого педіатра або лікаря з яким вони уклали декларацію, який направляє дитину до профільних фахівців. Після того, як дитина пройде медичний огляд, педіатр отримає висновки спеціалістів та результати обстежень. На основі цього педіатр або сімейний лікар може оформити довідку про стан здоров’я дитини. Ця довідка дозволяє або, навпаки, звільняє дитину від занять фізкультурою. Адже у разі виявленої патології дитина не може відвідувати активні уроки фізкультури, щоб не погіршити свій стан.

Також можна замовити довідку в садок в спеціальному медичному центрі. У медичному центрі “Дитина” отримати довідку можна швидко та без черг, а якість обслуговування залишить тільки приємні враження у вас та вашої дитини.

Чому дитині важливо проходити медичний огляд перед тим як йти до навчальних закладів

Ви можете оформити довідку вашій дитині:

  • в дитячий садок;
  • спортивну секцію;
  • басейн;
  • санаторій або табір.

Дитина має відвідати таких лікарів як педіатр, дитячий хірург, лор, окуліст та невропатолог.  Необхідно здати загальні аналізи сечі та крові, а також аналіз калу на наявність паразитів.

Також проходити щорічний профогляд корисно для того, щоб контролювати стан здоров’я своєї дитини незалежно від її віку. Тому не обов’язково чекати, коли дитина піде до дитячого садка, школи або інституту, щоб дізнатися про стан її здоров’я. Процедура не займає багато часу, проте ви отримаєте інформацію стосовно своєї дитини, а також зможете вчасно помітити та вилікувати на ранніх стадіях хвороби, які ще себе не проявили.

Читайте також:  Жертвы профессора Гульчий: приближенная Ульяны Супрун использует в работе методы эзотерики

Тому просто запишіться на прийом в приватний цент та витратьте небагато часу для того, щоб отримати висновок лікарів. Професійний огляд проходить для немовлят до 1 року та дітей будь-якого віку. Весь перелік фахівців можна пройти за один день, що набагато швидше та легше, аніж зробити це в державній поліклініці, де висока ймовірність черг.

В медичному центрі “Дитина” ви отримаєте зручний запис за телефоном, дотримання встановленого часу прийому, відсутність черг, комфортні та сучасні кабінети, які залишать лише приємні враження у вашої дитини.