Бажаєте урізноманітнити статеве життя — 4 головні поради від «Sorano», які допоможуть вибрати першу секс іграшку

Різноманітність — це те, що робить наше життя значно цікавішим, оскільки звичні нам речі, що повторюються раз на раз, згодом набридають і вже не тішать так, як раніше. І особливо це стосується фізіології, а точніше безпосередньо інтимного життя.

Все тому, що саме секс — джерело не тільки здоров’я, а й задоволення. Вченими давно доведено, що статеве життя сприяє стимуляції роботи мозку, зміцненню серцево-судинної системи, позбавляє стресу, регулює роботу гормонів, робить людину щасливою і ще багато чого іншого.

Але і в цій справі дуже важлива різноманітність, яка привносить нові і глибші відчуття, дозволяє краще дізнатися як про своє тіло, так і про свого партнера, розслабитися через відсутність такого або подарувати незабутні відчуття іншому.

І в цьому випадку на допомогу приходять безпосередньо еротичні товари, які і дозволяють досягти всього перерахованого вище за рахунок особливостей конструкції і самого пристрою, а також правильного впливу на ерогенні зони.

Сьогодні на ринку представлена ​​справді велика кількість найрізноманітніших товарів для дорослих, у зв’язку з чим ті, хто ще ніколи ними не користувався, губляться і не знають, яку іграшку потрібно придбати. Але тут все досить просто, потрібно лише дотримуватися деяких порад.

4 головні поради щодо вибору першої секс іграшки

  • По-перше, значення має рівень чутливості. У хороших магазинах завжди продаються хороші товари, проте вони можуть не підійти через рівень чутливості. Якщо стимуляція клітора завдає Вам певного дискомфорту — значить у Вас висока чутливість.

  • По-друге, забудьте про маркетплейси, оскільки це не найнадійніше місце для покупки. Там можуть продаватися не сертифіковані товари, що спричиняють алергію та інші наслідки для організму. Довіряйте лише перевіреним спеціалізованим шопам.

  • По-третє, для першого разу варто придбати щось вкрай незначне та велике, щоб краще зрозуміти своє тіло та свої відчуття, або відчуття партнера. І вже після цього відштовхуватись безпосередньо під потреби.

  • І остання порада стосується деяких нюансів самої іграшки. Для більшого задоволення вона повинна видавати мало шуму, бути водонепроникною, мати акуратну вібрацію, що не віддає в руку. А якщо Ви знаходитесь у стосунках на відстані, найкращим варіантом буде іграшка з дистанційним управлінням.

Читайте також:  Чи варто ставитись серйозно до весільного торта?

Та якщо Ви все одно дещо губитеся та не можете зробити правильний вибір, консультанти за магазину «Sorano» допоможуть підібрати найкращий варіант. І Вам для цього необов’язково відвідувати їх офлайн точку, адже достатньо просто зайти на сайт та подзвонити менеджеру. Ви отримаєте якісну допомогу, повну конфіденційність, величезний вибір продукції, всі необхідні сертифікати та гарантію якості.