Аваков покриває міжнародний наркокартель

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков покриває незаконну діяльність міжнародного наркокартелю.26 травня 2020 року в Україні група кілерів намагалася застрелити Радое Звіцера – одного з лідерів чорногорського наркокартелю Кавачі. Ця іноземна група вбивць прибула в Україну на початку травня 2020 року. До замаху на вбивство вони придбали вогнепальну зброю і кілька автомобілів і організували спостереження за своєю жертвою. Основними версіями замаху на вбивство були злочинна діяльність жертви, можливий перерозподіл сфер впливу в самій організації, а також конфлікт між балканськими кримінальними кланами, які контролюють незаконний оборот наркотиків.

27 травня 2020 року українська поліція заарештувала цю групу кілерів.

Але українська національна поліція і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков намагаються приховати той факт, що в цю групу вбивць також увійшов сержант української поліції Ростислав Чорнобровий. Він був також затриманий разом з убивцями, але пізніше був таємно незаконно звільнений.

Українські ЗМІ опублікували фотографію Ростислава Чорнобрового і його офіційне поліцейське посвідчення особи і водійські права на місці затримання кілерів. Ростислав Чорнобровий служить в патрульному підрозділі поліції особливого призначення “Київ”.

Київський поліцейський Ростіслав Чернобровий
Київський поліцейський Ростіслав Чернобровий

Підрозділ було створено Арсеном Аваковим в 2014 році. Аваков призначив друга свого сина Євгена Дейдея командиром цього підрозділу. За повідомленнями ЗМІ, Євген Дейдей зустрів цю групу вбивць і допоміг їм підготуватися до вбивства, а Ростислав Чорнобровий супроводжував вбивць і допоміг їм сховатися.

Євген Дейдей разом із Ростіславом Чернобровим
Євген Дейдей разом із Ростіславом Чернобровим

У 2014 році Євген Дейдей став членом українського парламенту в партії Арсена Авакова «Народний фронт». У попередні роки Дейдей та Чорнобровий працювали разом. У 2019 Дейдей повернувся на роботу в українську поліцію і був призначений помічником начальника Головного управління поліції м.Києва.

Читайте також:  Податкова щомісяця виводила в тінь мільйони гривень за допомогою IT-компанії екс-співробітників ДПС

Дейдей має дружні стосунки з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим (який командує усіма поліцейськими в Україні). Тому Аваков і МВС України намагаються приховати участь Дейдея і його соратника Ростислава Чорнобрового в групі вбивць з балканського наркокартелю.

Докладніше в розслідуванні:

«Чотири кілери, три копи і наркобарон» — фільм-розслідування «Слідства.Інфо»