Агент “Казбек” та його злочини проти України (ч.8) – Myrotvorets News

Все, що Портнов (ініціативно чи за завданням Москви) робив проти України, було використано Кремлем на шкоду нашій Державі. Якби Генпрокуратура України та Служба безпеки України виконували свої функції згідно з покладеними на них завданнями та обов’язками, то дії Портнова, про які йдеться в матеріалах наших розслідувань, були б визначені, як “Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України“.

Якби… Але ж, маємо – що маємо.

А маємо ми подружку Зеленського – Бенедиктову, чоловік якої служить в кіберполіції МВС України і має близькі стосунки зі зрадником Портновим, за що останній подарував йому свого часу шикарну квартиру в Харкові.

А про бухгалтера-рехформатера з 95-го кварталу – взагалі промовчимо.

Отже, поїхали ….

Коли ж почалося активне листування зрадника Батьківщини і кремлівського агента Казбека Портнова з радником Суркова Борисом Рапопортом? Підкреслюємо – листування, а не контакти, які могли здійснюватися ще раніше й іншими способами.

Борис Рапопорт дбайливо задокументував в дампі своєї пошти початок їхнього з Казбеком листування – 20.04.2014 року.

Перший лист від Портнова Рапопорт отримав з поштової скриньки [email protected]. Лист було підписано – АП (тобто Андрій Портнов).

З цим листом Портнов надіслав кремлівцям свій казуїстично-маніпулятивний аналіз судової системи України та свою думку про люстрацію суддів в Україні. А саме: про недоцільність люстрації суддів в Україні взагалі.

Читайте також:  Реванш "нових обличь": Кузьмін йде в Раду за списками “Опозиційної платформи”

Тут слід нагадати, що за часів режиму зрадника Януковича, майже всі ключові судові інстанції в Україні були сформовані особисто Портновим.

Возобновление-доверия-к-суд-системе Завантажити

І знову – як цікаво: спочатку Кремль отримує матеріал, який підготував Казбек, а потім 02.07.2014 року цей матеріал оприлюднюють від імені “смотрящей” на хазяйстві Портнова – Марини Парінової (архів). Як бачимо, “хазяї” Казбека дали “добро” на чергову інформаційну спецоперацію.

Про Марину Парінову та її роль у зв’язці Кремль-Портнов ми вже писали в статтях:

В другому листі, який Портнов надіслав в той же день Рапопорту (20.04.2014р.), він пише:

Ув. Б.Я., направляю справку для общего кругозора. Начальству справка передавалась. С ув. АП

Тут навіть коментувати щось зайве. Коли ми прочитали цей лист, то в нас і сумнівів не було в тому, що Портнов начальством називає Суркова. А хто ж в Рапопорта та Казбека начальство? Звісно ж – той самий В.Сурков. Ми перевірили дамп пошти Суркова, який є в нас, і дійсно – знайшли там листи від Портнова (про це йшлося в частині №2 про наші розслідування злочинів державного зрадника Казбека).

Аналітична довідка, яку було вкладено в цей лист Рапопорту, написана 7-8 березня 2014 року. Вона містить маніпулятивний виклад юридичної казуїстики щодо рішень української влади, які були прийняті в період 22-27 лютого 2014 року.

Портнов прямим текстом підказує Кремлю, які кліше використовувати для дискредитації української влади, яка з самого початку російської агресії проти України взяла на себе відповідальність за долю країни та її громадян, змогла в найкоротші терміни стабілізувати ситуацію й організувати опір збройному нападу росії на Україну.

Нагадаємо про те, які події вже відбулися на час написання документу – 7-8 березня 2014 року. В цей період в Криму вже висадилися т.зв. “зелені чоловічки” – російські військові без розпізнавальних знаків. Органи державної влади Автономної республіки Крим захоплені. Військові частини ЗС України оточені й заблоковані російськими окупантами та їх посібниками. Повним ходом росія організовує так зване “волевиявлення” кримчан. На час відсилки Рапопорту цього документу – 20 квітня 2014 – російським агресором окуповано Крим, захоплено Слов’янськ (весь світ вже почув характерне для мешканців Санкт-Петербургу “за порєбрік!”), відбуваються інспіровані та профінансовані росією мітинги антимайдану в українських містах.

Читайте також:  Шарий признал, что получает материалы для фейков от спецслужб РФ

Знову звертаємо увагу: Портнов в цей час знаходиться в Москві та повністю усвідомлює і розуміє, що стався збройний напад росії на Україну і відбувається захоплення Криму. І тим не менше, він, знаходячись у змові з ворогом, бере безпосередню участь в злочині росії проти України.

В перехоплених воєнною розвідкою України телефонних переговорах, які були використані в суді над колишнім начальником Портнова В.Януковичем, радник військового злочинця Путіна Сергій Глаз’єв прямо говорить про те, що Портнов допомагає російському агресору воювати з Україною на юридичному фронті.

Аналізуючи всі ці наявні в нашому розпорядженні матеріали листування Казбека Портнова з Кремлем, стає очевидним, що Казбек намагається дуже обережно та лагідно використати Кремль в своїх інтересах задля забезпечення собі якихось преференцій та кращої долі в майбутньому. Але кремлівські злочинці виявилися набагато хітрішими і досвідченішими за Казбека. Вони вичавили з нього все, що їм необхідно було тоді, і надалі продовжують його використовувати в якості розхідного матеріалу. Розуміє сьогодні це Портнов чи ні?

Як би там не було, але ми точно знаємо, що доля майже всіх зрадників однакова – жахлива. Впевнені, що саме така доля і спіткає зрадника Батьківщини Казбека Портнова.

Далі буде…

#Portnov_Rap1