Зелена влада розв’язала руки російським окупаційним підрозділам

Pro-Russian separatists guard a checkpoint near the town of Slaviansk in eastern Ukraine May 2, 2014. Ukraine launched a "large-scale operation" to retake the eastern town of Slaviansk, pro-Russian separatists there said on Friday, in an escalation of violence in what has become the worst confrontation between Russia and the West since the Cold War. REUTERS/Baz Ratner (UKRAINE - Tags: POLITICS CIVIL UNREST)

Збільшення кількості обстрілів і, відповідно, втрат – це прямий наслідок згубних дій та рішень військово-політичного керівництва країни.

Ще з літа було очевидно, що армію перетворюють на мішень, вона нездатна активно протидіяти окупанту – коли головком агресивно вимагає “нє пострєлівать”, НГШ несе брєд про “неприцільний вогонь”, а ручні силовики розвернули кампанію з дискредитації ЗСУ.

Цим було розв’язано руки російським окупаційним підрозділам, які знову застосовують великі калібри та активізують роботу снайперів і диверсантів, користуючись пасивністю нашого командування.

Яке ніяк не реагує на втрати, ніби навмисно ігноруючи війну, щоби не дратувати обманутого виборця, ніби якщо по телевізору ніхто не верещіть про “американські кунги”, то і проблем нема.

Зверніть увагу – через ситуацію на фронті жодного разу не зібралася РНБО, зато продовжується розкручуватись пропагандиський маховик ДБР з “розслідувань” дій справжнього Головнокомандуючого, який справді будував армію, а не загоняв її в чорне тіло як зараз.

Хіба розстріли наших як в тирі внаслідок липових “перемирій” не варті розслідувань?
Як і збільшення кількості загиблих після “гарантій” та “розведень”.

Ситуація явно погіршується, а люди, які брали за неї відповідальність таке враження що самоусунулись – і в такому випадку ц

е вже не просто прорахунки, а межа злочину.

Офіцер ЗСУ Валерій Прозапас

Читайте також:  Справа "вагнерівців": Ар'єв у ВР продемонстрував докази зриву спецоперації (ВІДЕО)