Закон про мову саботує особисто Зеленський

Думаєте, це Нацрада сама здогадалась саботувати мову на телебаченні і прикривати проросійські канали? Думаєте це олігархічні 1+1, «Україна» чи Інтер без дозволу просто так наплювали б на Закони?

Розчарую. Ні, не самі.
Саме Зеленський два роки намагався ЗНИЩИТИ МОВУ, скасувати Закон. Скільки було спроб? 10 чи 20? На пальцях вже не злічити.
Тому за тим що 1+1 зі своїми кварталівськими «сватами» просто наплювали на країну і закони країни стоїть особисто Зеленський. Без згоди згори саботувати – не було б нічого.
Ментально ці люди живуть в росії – 2. І всякі «свати», «папіки» та решта росмовного хламу українською для них це особиста катастрофа.

Коли Зе незаконно розпустив парламент, всі змовчали. Коли Зе незаконно узурпував владу, більшість мовчала. Коли Зе знищив зовнішню політику – те ж саме. Зараз вони взялись ліквідовувати мову. Вже не через знищення самого закону, а через його саботаж.

І тут у Нацради та всіх інших є вибір: або вони накладають санкції та примушують канали виконувати закон, або вони працюють проти України. А отже і проти себе, бо за саботаж доведеться відповідати всім згідно Кримінального Кодексу України.

Так що, думайТЕ на чиїй ви стороні. Московських сил чи України. Час минає.

Андрій Смолій

Читайте також:  35-я общевойсковая армия РФ практически уничтожена под Изюмом - ISW