Якісний офісний папір в інтернет-магазині Paperino

Офісний папір є одним із найбільш потрібних канцелярських товарів, який широко використовується в офісах різних компаній, закладах освіти та всюди, де є потреба зберегти інформацію в друкованому чи рукописному вигляді. Формат А4 вважається універсальним, адже підходить для друку документів, презентацій, фотографій і сертифікатів, учнівських робіт, ксерокопій і багатьох інших цілей. На сайті магазину Paperino https://paperino.com.ua/ofisnyi-papir/ можна придбати гуртом якісний офісний папір із доставленням всією територією України.

Офісний папір А4 щільністю 80 г/м від Nevia

Як правильно вибрати папір?

Головні критерії, за якими можна вибрати офісний папір, – це:

  1. Щільність. Зазвичай цей показник знаходиться в межах 70-90 г/м і відповідає за прозорість і товщину паперу. Вибір залежить від цільового призначення та виду друку. Наприклад, для лазерної технології найчастіше використовується папір щільністю 80 г/м. Занадто товсті листи можуть застрягати під час процесу, або принтер буде захоплювати одночасно по 2 листки, якщо вони дуже тонкі.
  2. Білизна. Цей показник ілюструє, наскільки добре та рівномірно папір відбиває світло. Наразі існують два стандарти якості паперу за цим критерієм – ISO (92-98%) та СIE (135-161%). Чим вищий параметр, тим біліші будуть листки.

Якщо папір вибирається для друку, значний вплив мають також вологість і гладкість виробу. На більш «сухий» папір чорнила наносяться краще, а листки при цьому не скручуються під час проходження через принтер. Щодо гладкості, тут важливо зберегти баланс: чим вищий показник, тим краща якість зображення, але його стійкість буде нижчою.

Для зручності вибору всі вищеперелічені показники виробники об’єднали в один критерій – клас паперу. Тому щоб не вивчати окремі параметри, можна вибрати потрібний варіант серед представлених класів:

  • Клас А – найкращий за всіма показниками папір. Демонструє високий ступінь білизни, оптимальну щільність, гладкість, практично нульову шорсткість. Підходить для струменевих, лазерних принтерів. Використовується для професійного друку важливих документів, презентацій, студентських робіт тощо.
  • Клас B – папір середньої якості, більш підхожий для типових щоденних офісних і домашніх задач. Має білизну від 152% за СIE, що незначно відрізняється від класу А, й оптимальне співвідношення ціни та якості.
  • Клас C – базовий офісний папір найнижчої вартості. Має білизну близько 135-146% за шкалою СIE. Не рекомендується для застосування в струменевих принтерах. Підходить лише для лазерного монохромного одностороннього друку.
Читайте також:  Мультиметр - информация о видах и применении

Деякі виробники також позначають класи паперу, як А+, B+, C+. Це означає, що параметри якості виробу дещо вищі за визначені норми в межах свого класу.

Папір Mondi 80 г/м, 500 шт

Великий вибір офісного паперу в Paperino

На сайті інтернет-магазину канцтоварів Paperino можна придбати офісний папір гуртом і вроздріб від таких виробників, як:

  • Nevia.
  • Maestro.
  • Seven Plus.
  • Mondi.

В наявності є упаковки по 500 шт або ящики по 2500 шт. Переважна більшість асортименту – це папір класу B та B+, але також є люксові та більш дешеві варіанти.

Будь-який товар можна забрати особисто в Києві чи замовити доставлення кур’єром по місту (від 1000 грн – безкоштовно). Для клієнтів з інших міст України реалізується відправлення «Новою поштою» за тарифами перевізника.