Як вибрати юрідичну компанію

На жаль, практично звикнувши до того, що обдурити нас можуть у будь-якій галузі, ми дуже обережно обираємо постачальника послуг, продавця товарів. Але зіткнувшись із особистою проблемою та звертаючись до юристів, ми забуваємо про обережність. А даремно.

У цій статті ми розповімо деяку корисну інформацію: на що потрібно звертати увагу при виборі такої організації як  юридична компанія Львів, шо врахувати звертаючись за юридичною допомогою, і як можна максимально убезпечити себе, не потрапивши до лап юридично неписьменних юристів , але юридично грамотних шахраїв.

Юрист дає 100% гарантію – тільки уклайте договір.

Жоден справжній юрист ніколи не дасть гарантії. Максимально можливий висновок — це повідомлення про шанси, але не більше. За будь-яких обставин справа в суді може отримати зворотний поворот, і кваліфікований юрист це чудово розуміє.

Договори без передоплати або за фактом виграної справи.

Світова юридична практика передбачає передплату за юридичні послуги та доплату за фактом виграної справи. Договір із гарантією та оплатою за фактом виграної справи може виявитися в результаті для клієнта набагато дорожчим, ніж звичайна фіксована передоплата. Жодний юрист не може дати 100% гарантії! Фото: pixabay.com Читайте договір уважно. У ньому, як правило, є пункт, за яким ви все одно повинні сплатити всі понесені юрфірмою витрати, а ось які вони будуть – це вирішить сама юридична фірма , і просто врешті-решт поставить вас перед фактом, повідомивши, яку суму ви тепер повинні сплатити.

Договір – не закрита сторона взаємин із клієнтом.

Попросіть юридичну компанію надати сам договір для ознайомлення. Скажіть, що ви хочете порадитись зі знайомим юристом. Якщо вам відмовляються віддати договір для ознайомлення в офісі або не надсилають його електронною поштою — можна цю компанію викреслювати зі списку можливих представників у суді. Якщо договір вам дають без проблем — це показник того, що він нормальний і практично немає чого побоюватися.

Убезпечте себе.

Забезпечте себе третейським застереженням. Запропонуйте компанії змінити підсудність у договорі на третейський суд або, як зараз називатиметься місце розгляду спорів, арбітражна установа. Ви можете спочатку вдома обрати третейський суд та запропонувати його юрфірмі. Попросіть договір з вивчення Фото: pixabay.com Недобросовісні юрфірми та фірми-одноденки відмовляться внести таке застереження.

Читайте також:  Разновидности, особенности и преимущества поршневых компрессоров

Якщо спочатку передбачається, що вони можуть не виконувати взяті на себе зобов’язання або виконувати їх неякісно, ​​то у разі спору ви потрапляєте до державного суду, де позов може тривати роками, а це для несумлінного виконавця дуже вигідно. Так званий середній чек юридичних послуг – 25 000 рублів, а на судові позови ви, як клієнт, витратите вдвічі більше грошей і рік часу. На те й розрахунок, що ви просто віддасте перевагу не зв’язуватися з судами і подаруйте фірмі свої гроші. У той же час у третейському суді рішення буде винесено вже за 14 днів, а стягнення відбудеться дуже швидко.

Більшість юридичних компаній вже мають такі застереження і звучить це в договорі, наприклад, так: «Всі суперечки та розбіжності за цим договором вирішуються в Першій Арбітражній Установі, рішення суду є остаточним і обов’язковим для виконання сторонами».

Вивчіть відгуки про компанію в Інтернеті.

Негативні відгуки про компанію в Мережі – не показник, особливо якщо їх досить багато і все про одну й особливо велику компанію. Великі компанії завжди вирішують питання швидко і мирно або в судовому порядку, не допускаючи появи таких відгуків в Інтернеті. Очевидно, що це несумлінна конкурентна боротьба. Якщо ви шукаєте юридичної допомоги, спирайтеся на кваліфікацію компанії Фото: pixabay.com Вас, як клієнтів, умовно можна поділити на дві категорії:

  1. Непрофесійний клієнт — тобто клієнт, який не розуміється на суті питання ні на законодавчому, ні на практичному рівні.

  2. Професійний клієнт – клієнт, який знається принаймні в нормативних документах.

Вам можуть розповідати абсолютно будь-які історії і наводити різні посилання на нормативно-правові акти, запевняючи вас у можливості вирішення вашого питання. Професійний клієнт – рідкість, і працювати з ним юридичним компаніям складніше. Але зважте, що стати професійним клієнтом, начитавшись інформації в Інтернеті, не можна. Тільки пряме занурення у проблему і, можливо, те, що раніше ви стикалися з аналогічною ситуацією, дозволить вам наблизитись до статусу професійного клієнта. Що потрібно врахувати під час виборів юридичної фірми:

  1. Не орієнтуйтеся на місце знаходження. Це не магазин і супермаркет. Якщо ви шукаєте юридичну допомогу, то спирайтеся на кваліфікацію компанії, а не на те, що якийсь адвокатський чи юридичний кабінет знаходиться поряд із вашим будинком та офісом і вам просто зручно до них їхати.

  2. Стать і вік юриста не відіграють жодної ролі і не мають прямої залежності з професіоналізмом вашого захисника чи представника.

  3. Укладаючи договір з індивідуальним підприємцем або товариством з обмеженою відповідальністю, просто перевірте, чи це ТОВ чи ПП є чинним. У технічному плані, хто саме виконуватиме зобов’язання — ПП чи ТОВ, не відіграє жодної ролі. Замовляючи послугу дистанційно, будьте подвійно уважні.

Читайте також:  10 причин, чому друк флаєрів важливий для вашого бізнесу

Будьте уважні у всіх випадках, замовляючи товари чи послуги, особливо користуючись дистанційним сервісом. Від вас потрібно лише трохи приділити часу на вибір юридичної компанії, і тоді можете бути впевнені в тому, що ваші права будуть захищені, а ви отримаєте очікуваний результат.