Як у Харкові попрощалися з курсантом Віталієм Вільховим

Віталій Вільховий був одним із двох, хто вижив унаслідок падіння літака АН-26 під час навчань у Харківській області.

Із курсантом Віталієм Вільховим попрощалися біля Меморіалу Слави у Харкові. Він помер від тяжких травм, яких зазнав в авіакатастрофі військового літака АН-26 у п’ятницю ввечері.

На церемонію прощання прийшли кілька сотень людей. Серед них родичі та друзі померлого, курсанти університету повітряних сил і представники влади. Віталій Вільховий був одним із двох, хто вижив унаслідок падіння літака АН-26 під час навчань у Харківській області. Мав майже 90 відсотків опіків тіла, стан оцінювали як дуже тяжкий. Урятувати не вдалося, він помер у лікарні.

“Всі вчилися, всі дуже гарно вчилися. Я не можу сказати, що він чогось не знав. Тобто для 2 курсу вони знали більше ніж треба. Нам інструкторам було соромно, що люди у 18 років так знають авіаційну техніку. Я не знаю, як так виходить. Такого курсу я ще не бачив”, – наголосив інструктор.

Про церемонію поховання решти 25-х загиблих можна буде говорити лише після отримання аналізів тесту ДНК, адже тіла обгорілі й ідентифікувати їх неможливо. Причини авіакатастрофи під Чугуєвом з’ясовують правоохоронці та спеціальна урядова комісія.

Нагадаємо, у містечку Чугуїв, що на Харківщині, сталася авіатроща. Літак упав і одразу загорівся. Окрім екіпажу, на борту літака перебували курсанти Харківського університету Повітряних сил ЗС України. За попередньою інформацією, їх мало бути 28, але одного курсанта не допустили до польоту. 

Читайте також:  Один з найсучасніших полігонів Європи запрацював в Україні на повну силу