Як обрати двірники на автомобіль?

Такі елементи автомобіля, як двірники, з часом необхідно замінювати. Адже під час роботи їхні щітки можуть затиратися, що спричиняє неякісне очищення скла. Сьогодні можна обрати різноманітні двірники для авто, їх виробляють відомі компанії світу. При цьому вони можуть мати різні конструктивні особливості.

Якими повинні бути склоочисники?

Щоб двірники працювали якісно, необхідно звертати увагу на багато нюансів. Так, вони повинні бути не тільки гарними, але я функціональними. Тому, при виборі цих елементів звертають увагу на декілька важливих параметрів.

  • Зносостійкість. Гарні елементи повинні витримувати великі навантаження та пропрацювати до року. При цьому вони не повинні стиратися та пошкоджуватися.
  • Висока якість конструкції. Двірники не повинні боятися зовнішніх умов, зокрема, впливу сонця. В тому числі, не повинні тріскатися гумки при високих температурах.
  • Термостійкість. Гарні склоочисники витримують надто низькі температури, а також високі температури. Морозостійкі моделі використовуються в холодні пори року.
  • Якість роботи. Щітки не повинні залишати за собою плям та розводів, вони повинні гарно очищати скло. Також важливо бережне відношення до скла.

Потрібно враховувати ці параметри, що дозволить вам знайти кращі варіанти двірників. При цьому вони прослужать достатньо довго.

Конструктивні особливості

Як розповідають експерти Dvorniki.ua, виробники пропонують декілька типів двірників. Вони підбираються в залежності від своїх характеристик.

  • Каркасні. Раніше такі склоочисники були дуже популярні. Вони мають класичну конструкцію, з лезом, яке й очищає скло. В основному вони є універсальними, тому їх можна установити на будь-який автомобіль.
  • Безкаркасні. Такі двірники складаються із суцільного корпусу з пластика, а також гумової частини для очищення. В ньому є металеві пластини, що затиснуті між гумою. Вони дуже якісні та легко очищають скло. При поломці достатньо замінити щітку, а також моделі мають гарну аеродинаміку. Їх підбирають конкретно під модель автомобіля.
  • Гібридні. В цих двірниках поєднуються особливості каркасних та безкаркасних моделей. Вони забезпечують найкраще прилягання щітки до скла, витримують високі навантаження та прослужать максимально довго. Коштують достатньо дорого.
Читайте також:  Николаевские судьи на службе у Бориса Филатова?

Обираючи склоочисники, враховуйте, на якому авто ви збираєтесь їх використовувати. Потрібно також враховувати зовнішні умови, наприклад, взимку хорошими варіантами будуть морозостійкі моделі. Крім того, зверніть увагу на виробника – краще довіряти перевіреним брендам, які гарантують якість продукції.