Як навчитися малювати маркерами

Малювання – це не просто розвага для дітей, а потужний інструмент для їхнього розвитку та самовираження. Завдяки регулярним заняттям, діти зможуть опанувати дрібну моторику та координацію, розвинуть креатив, творче мислення, підвищать рівень своєї самооцінки та прокачають здатність творчо мислити!

Любі батьки, художня онлайн майстерня «Хамелеон» запрошує усіх творчих дітей віком від десяти до чотирнадцяти років на курс зі скетчингу маркерами. Під час проходження курсу ваші діти матимуть можливість розвинути свої художні навички та навчитися створювати ефектні малюнки.

Структура навчання

Усього курс налічуватиме вісім уроків з малювання маркерами, кожен з яких буде присвячений різним аспектам скетчінгу:

  • Урок перший: прості форми, тінь, світло і основи перспективи.
  • Урок другий: малюнок побутових предметів (книги, свічки, посуд тощо).
  • Урок третій: пейзаж.
  • Урок четвертий: міський пейзаж, елементи архітектури.
  • Урок п’ятий: ботанічний скетчінг – квіти, листя.
  • Урок шостий: фуд-скетчінг.
  • Урок сьомий: портрет.
  • Урок восьмий: фігура людини.

Формат занять

Сучасні технології відкривають нові можливості для навчання мистецтву, зокрема малюванню. Зважаючи на те, що багатьом українцям довелося покинути рідні міста та роз’їхатися по різних куточках світу,  художня онлайн майстерня «Хамелеон» пропонує уроки малювання через ZOOM, які допоможуть вашій дитині розвинути свої творчі здібності та навчитися малювати з нуля. Проте це не просто відео з повною відсутністю комунікації між вчителем та студентом, а формат онлайн-конференції, під час якої учні зможуть спілкуватися між собою та отримувати вдосталь індивідуальної уваги від викладача.

Навчання малюванню онлайн відкриває безліч можливостей для розвитку творчих здібностей дитини та її самовираження. Талановиті викладачі, що співпрацюють з молодими українськими брендами, ілюструють книги та постійно беруть участь у різноманітних виставках всіляко сприятимуть самостійності студентів, даватимуть їм приймати  власні рішення та вчитимуть їх виправляти свої помилки. Завдяки відсутності прямого втручання у роботу кожного учня, діти можуть відчути себе справжніми художниками, які можуть фантазувати та творити без жодних обмежень – експериментувати, використовувати різні кольори, додавати персонажів або предмети, яких немає на зразку.

Читайте також:  Взлетаем в небеса стиля и мощи: Обзор MacBook Air и преимущества GetApple

Тож приєднуйтесь до художньої онлайн майстерні «Хамелеон» і починайте вчитися малюванню!