Як налагодити ведення обліку у приватних підприємців?

Розпочати власну справу і бути приватним підприємцем у наші важкі часи досить проблематично. Знайти найманого фахівця, який буде якісно вести документацію, мати відповідь на виникаючі в процесі роботи питання – справа нелегка, а самому стати водночас юристом, бухгалтером і економістом теж мало кому вдається. В результаті вільного часу не залишається, а про розвиток бізнесу годі й думати – важливіше вчасно скласти і здати всі звіти.

Чи можна вийти з цього замкненого кола? Так, вихід є! Це співпраця з бухгалтерською компанією «Параграф», яка здійснює допомогу з ведення бухгалтерського обліку у Києві. Ми надаємо повний бухгалтерський супровід діяльності приватних підприємців.

Склавши з нами угоду, ви отримуєте допомогу спеціалістів по різних напрямках: ліцензування та оподаткування, ведення обліку та подання звітності, застосування КОРО та РРО. Ви вчасно отримаєте інформацію про зміни в законодавстві, а ваші документи будуть в повному порядку.

З вами буде плідно співпрацювати колектив досвідчених фахівців, які не хворіють, не вимагають відпустки, вчасно і бездоганно роблять свою справу, до того ж, скоротяться ваші витрати на оргтехніку і оренду.

Згідно з угодою ми здійснюємо таку допомогу:

  • підготуємо звітність і здамо її вчасно;
  • сплатимо в термін всі податки і збори;
  • заповнимо Книгу доходів і витрат;
  • зареєструємо трудові договори з працівниками компанії;
  • зробимо нарахування зарплати;
  • будемо вести облік по розрахункових рахунках;
  • при необхідності отримаємо витяг з реєстру платників єдиного податку.

Вартість бухгалтерських послуг у Києві залежить від багатьох чинників: розміру бізнесу, обсягів діяльності, потреб власника. Ми використувуємо гнучкі тарифи, тому ціна на однакові послуги для ФОП може бути меншою, ніж для підприємства. Для всіх ми пропонуємо також програми лояльності, знижки, пакетні рішення.

Читайте також:  Борис Баум: слуги и менеджеры «лужниковской братвы» в Украине

Всім, хто втомився боротися з вимогами законодавства самотужки, ми надамо своєчасну кваліфіковану допомогу. Тепер у вас з’явиться час на розвиток бізнесу і на відпочинок! А якщо ви робите тільки перші кроки на підприємницькому шляху, наша допомога буде вкрай необхідною. Ми забезпечимо підтримку бізнесу, налагодимо документообіг, допоможемо вчасно зробити всі розрахунки, скласти і здати звіти. У будь-якій ситуації поруч з вами буде ваш друг та надійний партнер – бухгалтерська компанія «Параграф»!