Потішили так звані теледебати на “Рівне-1” з головою партії “Рівне разом”, де він ще раз підтвердив, що “має досвідчений досвід”. На запитання ведучого Віктор Шакирзян так і не зміг з першого разу чітко сказати на яку посаду балотується.
Питання ніби й отримував, а відповідати за оголошеними правилами слід було після звукового сигналу. Розуміємо, що це така задумка виборчого штабу, бо кандидат говорити, а тим більше відповідати на запитання мав би тільки після звукового сигналу. Бо без сигналу можна “набазарити” зайвого, а до виборів цього робити не можна ніяк. Люди мають вірити, що і сонце не сходить без підтримки Шакирзяна.
На питання ведучого про конфлікт інтересів в разі перемоги Віктор Шакирзян відповів, що буде працювати “не враховуючи свої інтереси”. Гадаємо, що за таке чудотворство і безсрібництво Віктор Шакирзян навіть може отримати ще якийсь орден від ПЦУ, бо людина яка має власні будівельні бізнеси і кума-забудовника ставши головою міста не буде враховувати свої інтереси — то таку людину треба оголосити вже святою, мають творитися чуда на кожному кроці, куди би такий мер не прийшов…. Віктор Шакирзян сказав що “не буде мати права працювати із міськими грошима”…. тобто все таки Віктор Шакирзян мислить себе не як голова міста, а як бізнесмен, який все таки буде працювати як бізнесмен. Це і є класичний конфлікт інтересів, чи потрібно таке рівнянам? Одна рука роздає, інша збирає?
Ведучий скривив душею, назвавши авторську програму телеканалу “Рівне-1” теледебатами. Законодавство чітко визначає що є дебатами — про формат дебатів та інші умови має бути оголошено публічно зазделегідь, сталих форматів вимагає ч.3 ст.49 Виборчого Кодексу України. Програма на “Рівне-1” не є дебатами (тим більше класичними), а тільки так називається устами ведучого. Участь в таких дебатах відбувається лише на платній основі. А оскільки олігархічний телеканал “Рівне-1” за всю виборчу кампанію так і не пустив в ефір Олександра Третяка, то говорити про те, що Олександр Третяк нібито злякався якось, м’яко кажучи, некоректно. Як можна запрошувати людину на так звані теледебати, не давши їй можливість взяти в них участь — не підписавши Договір і не надавши рахунка для оплати. Як телеканал “Рівне-1” намагався побачити Олександра Третяка в студії? Ще два дні перед тим вони не пустили в ефір Олександра Третяка й Петра Порошенка навіть на умовах оплати.
До слова, в першому турі на зливний бачок “Рівне-1” кандидат Юрій Вознюк викликав на дебати Віктора Шакирзяна, тоді він сказав що не прийде на зустріч із лузерами й садівниками, бо йде на справжні дебати на Суспільне. В другому турі Віктор Шакирзян на “справжні дебати” на Суспільне не прийшов, бо поїхав у Київ сфотографуватися з головою парламентського комітету з охорони здоров’я аби показати, як він нібито переживає за здоров’я рівнян. До фото Віктора Шакирзяна привів за руку нардеп Соломчук. Це нібито і стало офіційною причиною чому Шакирзян не прийшов на Суспільне, бо “був дуже зайнятий”, прийшов на неформальну зустріч з головою парламентського комітету на пару слів.
Сьогодні ж, в п’ятницю, в останній день агітації, в день, коли Віктор Шакирзян святкує день народження ми всі побачили так звані дебати з Віктором, в записі звісно, де вирізали всі криві незавершені речення. Пускати в прямий ефір ніхто б його не ризикнув, мало що буває в людини в день народження… Всі знали що Олександр Третяк від “Європейської солідарності” не прийде на знімальний майданчик, бо і не має можливості прийти — без оплати по рахунку за участь в ефірі його просто не пустять в студію. Так Віктор Шакирзян завершує свою роботу у виборчій компанії з обману, як і починав. Сьогодні, Віктор Шакирзян в комфорті виступав в компанії ведучого, як то кажуть, без ансамбля. Сам. Один. Але вибір ще досі залишається за рівнянами. І є така нормальна думка — 22 листопада прийти і проголосувати за Олександра Третяка від “Європейської солідарності”. Прийдіть і проголосуйте.