УкрЗалізниця замовила кондиціонерів на 28 мільйонів – за завищеною у 5 разів ціною

«Антикорупціонер» Лещенко, який працює в Наглядовій раді “УкрЗалізниці” і отримує в місяць 588 000 грн., корупції тут «не бачить»)
Буквально вчора, і Милованов і Гончарук казали, що «поламали усі корупційні схеми» і «перекрили потоки»!)

Філія “Укрзалізниці” “Центр забезпечення виробництва”, 3 січня за результатами тендерів замовила у “Завод Екватор” кондиціонери для пасажирських вагонів на суму 28,43 мільйонів гривень,  ціна за одиницю – у 5 разів дорожча, ніж ціни в інтернет-магазинах.
Про це повідомляється у системі “Прозорро”, передають Наші Гроші.
До кінця 2020 року, виробник поставить 19 комплектів дахової системи кондиціювання повітря з індивідуальним регулюванням температури у кожному купе. Вартість комплекту для одного вагону склала 1,50 млн грн.
Йдеться про кондиціонери АВК-25, виготовлені за кресленням КЮЛИ.632381.051ГЧ. Вони мають продуктивність охолодження 30 кВт і обігріву в режимі теплового насосу 20 кВт.
Найдорожчим і найпотужнішим серед тих кондиціонерів, ціни яких є в інтернет-магазинах, є канальний інверторний Mitsubishi Heavy FDU250VS за 323 тис грн. Він має продуктивність охолодження 25 кВт і обігріву 28 кВт, тобто на рівні вагонного охолоджувача.
Однак ціна кондиціонера в магазині, у п’ять разів менша від ціни для “Укрзалізниці”.
____________________
Oleg Artiukh
Так а як же “нові обличчя”?
Як чесний, молодий, енергійний і найкращий президент світле сонечко Зеленський?

Як же так?. як.. якк.. …

Читайте також:  Корбан та Філатов атакують керівництво ЗСУ через "інтригана" Бутусова