“У групі моя робота буде більш ефективною” – нардеп Ігор Молоток

Нардеп Ігор Молоток – про те, чому вирішив увійти до складу депутатської групи “За майбутнє”:

“Сьогодні увійшов до складу депутатської групи «За майбутнє». Ще з початку каденції звернув увагу на її діяльність, за рік впевнився – толкові хлопці, які перш за все відстоюють права та інтереси своїх виборців. І це логічно, адже всі, як і я, мажоритарники. За весь час у статусі народного депутата я остаточно переконався, що саме мажоритарники найкраще знають проблеми свого округу, а разом вирішити їх значно простіше. Це аксіома. Не скажу, що завжди розділяв точку зору групи з того чи іншого питання, але поважав її методику прийняття рішень, побудовану на конструктивному діалозі. Тож сподіваюсь, що в групі моя робота буде більш ефективною, а майбутнє рідної Сумщини – сповненим нових здобутків”.

До цього народний обранець не входив до складу жодної парламентської фракції.

Нагадаємо, Ігор Федорович Молоток вперше був обраний на парламентських виборах 2012 року по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 160. За результатами голосування отримав перемогу набравши 31,50 % голосів виборців. На позачергових виборах до Верховної Ради був обраний по виборчому округу № 160, самовисуванець. Працює головою підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету з питань бюджету (з 08.2019). Був членом депутатської групи “Воля народу”.

Читайте також:  Не голосував за закон "Щодо вступу до вишів осіб з тимчасово окупованих територій - Криму, Донецької та Луганської областей" - не вважаю його справедливим - Ігор Молоток