Суть історії із «переможним закриттям каналів Медведчука»

Медведчук завжди був таким підкресленим, зразковим уособленням промосковського зла, явно і підкреслено очевидним «кумомпутіна». Це допомагало оперувати його фігурою в тактичних пропагандистських цілях.
– З одного боку патріотів-державників правдами і не правдами «прив’язували» до нього, звинувачували у співпраці, вишукували спільні фотознімки, якісь спільні моменти (неминучі насправді за роки роботи в українському політичному полі). Такою штучною прив’язкою до зразкового, ПОКАЗОВОГО, прокремлівського Медведчука дискредитували політиків і політичні сили, які мають прозахідну, державницьку позицію;
– З іншого боку колаборантські та союзні кремлю олігархічні політики, різні кремлівські псевдопатріоти голосно та показово «критикували» Медведчука і «боролися» з ним (від якої «боротьби» йому вже 30 років ні холодно ні жарко). Це дозволяло колаборантам та псевдопатріотам виглядіти патріотично, або хоча б більш помірно. Реальним промосковським політикам (типу Бойко) дозволяло триматися в тіні «зразкового прокремлівського Медведчука», виглядати більш помірними і проукраїнськими.
Саме таку, абсолютно прораховану, чітко сплановану і реалізовану тактичну схему ми зараз і бачимо.
Згідно останніх соцопитувань, електоральне поле зараз поділене на 3 приблизно рівні частини. ЄС-СН-ОПЗЖ. Або Порошенко-Зеленський- Бойко.
Завдання цієї «многоходовочки» одне-єдине: витіснити з цієї тріади Порошенка та ЄС. Розпорошити прозахідні, патріотичні сили звинуваченнями у «співпраці з Медведчуком». Консолідувати прихильників ОПЗЖ на фоні «репресій». Підняти рейтинги СН за рахунок патріотичного електорату на фоні «перемоги над Медведчуком». І звести електоральні змагання до дуже умовної боротьби: СН-ОПЗЖ (колаборанти проти представників москви в Україні).
Задля цього, як в шахах, пожертвували незначною фігурою (трьома телеканалами), щоб виграти партію. При цьому антиукраїнській контент нікуди не подінеться, просто в більш хитрій та ієзуїтьській формі буде розмазаний по інших, фактично теж підконтрольних кремлю (через союзних олігархів) телеканалах: «НАШ» (кажуть відвідування зросло в 4 рази), 1+1, Інтер і їм подібних.
Задля цього вже подають Бойка як «помірного, серйозного політика, патріота України» (такі заяви вже зробили Арахамія та Арєстович).
Плюс включили потужну, скоординовану кампанію: «Пачєму Порошенко нє закрил канали Мєдвєдчука», «Порошенко основатєль партії рєгіонов», «Медведчук кум Порошенка» ну і т.п.
Включені всі можливі лайномети, традиційні Лєщєнкі, Арєстовічі ,Свободи, Гордони, Шустєри, Наталі Мосєйчук. Використовується весь традиційний набір напівправди, перекручувань, маніпуляцій і відвертої брехні.
Особливо хочеться відмітити, звичайно ж, Свободу, яка маргіналізувалася і практично перетворилася виключно на інструмент боротьби з ЄС та Порошенко. Не гребують ніякими маніпуляціями, тягають скрін з 5-го каналу, де в новинній стрічці показали Медведчука (о ужас!), як доказ «співпраці Порошенка та Медведчука».
Це тим більш смішно, що Свобода та Тягнибок мали десятки годин прайм-тайму на тих самих каналах Медведчука, були спеціально запрошеними гостями студії і використовували десятки годин оплаченого кремлем телеефіру.
Фактично, фанатичні прихильники Свободи працюють добровільними, безплатними, україномовними ботами ОПЗЖ та СН. Які реалізують кремлівський план витіснення прозахідних, патріотичних політичних сил з електоральних змагань.
Таким чином, «патріоти» Свободи, в одних рядах з когортою білопальтошників та медіа повіями Фірташа з Коломойським, реалізовують тактику кремля: звести електоральне поле України до вибору між проолігархічними колаборантами та партією москви.
Отже, підсумовуючи результати цієї многоходовочки:
– Зростає підтримка СН та Зеленського за рахунок патріотичного недалекого електорату;
– Консолідується підтримка ОПЗЖ. Бойко (на контрасті з Медведчуком) подається як помірний, поміркований і навіть «патріот України», що допомагає добрати електорат, схильний до «стабільності і дружби с Росієй» (а таких багато);
– Скоординованою інформаційною кампанією (очевидно спланованою і чітко організованою) знищується рейтинг ЄС, єдиної реальної державницької політичної сили, та Порошенка;
– Антиукраїнський, антидержавницький контент в більш ієзуїтській формі розподіляється по інших телеканалах, опосередковано залежних від кремля;
– Електоральний вибір українців на можливих виборах зводиться до умовної боротьби: «колаборанти Коломойського-Фірташа vs партія москви».
Читайте також:  На похороні загиблого воїна московські попи порозбігались від проповіді священника ПЦУ (відео)