Стокгольмський синдром обманутого народу

Рецепт Гітлера використаний командою ЗЕ: Для отримання народної любові потрібна масштабна брехня.

Тетяна Чорновол

Секрет тотальної і незаслуженої популярності Зеленського, яка не спадає, в свій час пояснив …Гітлер. Наткнулася в одній книзі на його цитату з «Майн Кампф», яку не змогла оминути увагою і хочу поділитися.

Отже, Гітлер пропонував для отримання народної любові один рецепт – масштабну брехню.

Гітлер пояснював, в чому фокус: «У великій брехні завжди є певна сила, що викликає довіру.

Широкі народні маси завжди простіше переконати на глибинному емоційному рівні, ніж на свідомому.

Через примітивну простоту свого розуму вони легше вірять великій брехні, ніж малій, бо вони самі кажуть неправду в дріб’язкових ситуаціях, але не наважуються на масштабний обман».

Слово в слово про Зеленського і команду ЗЕ. Ми зараз, насправді, маємо нову якість влади. Туди прорвалися майстри брехні. Селекція відбувалася виключно серед тих, хто свої кар’єри зробив на продажі брехні.

Вони брехали виборцям про себе від початку. Замість історії реальної боротьби і громадянської діяльності кандидата в Президенти Зеленського, суспільству показали вигадане кіно.

Не знайшлося нічого правдивого в біографії Зеленського, щоб «згодувати» виборцям. Жодного прикладу  патріотизму, боротьби за демократичні цінності, права людини. Натомість, були правдиві приклади протилежного, коли Зеленський відмовився йти на фронт захищати Україну. Проте, навіть ця дещиця негативної правди  потонула в морі солодкої брехні, якою «зелені» напихали простий люд.

«Зелені» брехали про все: починаючи з велосипедів і закінчуючи миром та дешевим газом.

Вони брехали не лише про себе. Найстрашніше, що (завдяки, в першу чергу, спонсору Коломойському) було оббріхане все святе, що було досягнуто епохою Майдану.

Читайте також:  Кенес Ракишев; Казахский олигарх и друг Кадырова поставляет военную технику армии России для убийств в Украине

Вони оббрехали наш героїчний захист країни від переважаючих сил держави агресора. Вони на героїзм повісили ярлик «зрада» – переконали суспільство, що війна триває тільки тому, що на ній заробляє влада. Ось це якраз і була брехня гітлерівського масштабу, саме тому в неї так запекло повірили, попри елементарну логіку. І, зауважте, суспільство зараз не задається питанням: «Чому на фронті загиблі, якщо нова влада … не заробляє?». Бо суспільство зайняте перетравлюванням нової брехні.

Також зелені перемогли на брехні про «зубожіння». Вони оббрехали наші досягнення на антикорупційній ниві та в царині національної ідентичності. Знов таки в команді Зеленського зараз до влади прийшли всі ті персони, що брехнею боролися проти мене, коли я відстоювала конфіскацію активів Януковича (Портнов, Богдан, Данилюк, Касько). Неозброєним оком видно, що  «зелень» – фасад для реваншу і капітуляції. Проте, вони нахабно брешуть, що це не так.

І народ вірить, популярність «зелених росте», і ніякі факти і ніякі аргументи на цю народну довіру не діють. Бо як писав Гітлер (не лише писав, а і практикував ):

«Їм, народним масам, ніколи не спаде на думку сфабрикувати колосальну вигадку і вони ніколи не повірять, що хтось інший має нахабство так потужно деформувати правду. Навіть якщо їм, народним масам, детально пояснити, що це неправда, вони заперечуватимуть і казатимуть, що має бути інше пояснення».

Отже, Зеленський почав, як Гітлер. А як він закінчить? До нього особисто мені  байдуже, але мене хвилює, що буде з моєю країною.

Немає страшніших наслідків, ніж від влади, що прийшла на брехні, продукує брехню, засоби якої  – брехня, і результати – брехня.

Читайте також:  Ольга Веремеенко – депутат Киеврады - аферистка которая не платит налоги и торгует с россией

Джерело