Штучні ялинки від компанії “Наша ялинка”

Компанія “Наша ялинка” https://nashayalunka.com не дарма є лідером в індустрії штучних дерев. Ми надаємо великого значення процесу виготовлення наших штучних ялинок. Під час виробництва ми завжди використовуємо тільки найякісніші та найвищі класи матеріалів, доступних на ринку – ПВХ плівку та поліетиленові гілки. Це дозволяє досягти виняткової якості та довговічності кінцевого продукту. Залежно від використовуваних матеріалів, в нашій пропозиції представлені штучні ялинки з ПВХ плівки, штучні ялинки з ПЕ та гібридні штучні ялинки.

Штучні ялинки з ПВХ плівки

При виготовленні фольгованих ялинок ми використовуємо цілих три шари ПВХ плівки. Завдяки цьому голки гілочок кожного дерева розташовані дуже щільно одна до одної. Це дозволяє створити виключно щільне і пухнасте дерево найвищої якості. Для ще більшої реалістичності в кожну гілочку також була вплетена коричнева ПВХ-фольга, завдяки чому вийшов дуже природний ефект імітації стовбура гілки. Крім того, ялинкові гілки нарізають циліндрично на останньому етапі виробництва. Це дає дуже природний ефект справжньої ялинки.

Кожне наше дерево – це ідеальний і пластичний матеріал, який можна вільно моделювати. Завдяки використанню двох сталевих дротів, переплетених між собою, можна безпечно вішати на ялинку навіть більш важкі прикраси. Стійкість гілочок не дає їм згинатися під вагою ялинкових прикрас. Ялинки, які ми розробляємо, створені таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт і довговічність під час налаштування ялинки на святковий настрій.

Штучні ПЕ гілок

Це ялинки повністю з поліетиленових гілок. При виготовленні штучних ялинок ПЕ наші спеціалісти використовують поліетиленові гілки найвищої якості, які виготовляються за допомогою відповідних термопластавтоматів у вигляді однорідного лиття. ПЕ гілочки для ілюзії імітують справжні гілочки з лісової ялинки. Це дозволяє створити штучну ялинку, яка виглядає природно. Гілки з поліетилену надзвичайно стійкі до деформації, підвищеної вологості, зміни температур та інших факторів. Щоб наші дерева виглядали дуже природно, серцевина кожної поліетиленової гілочки пофарбована коричневою фарбою, завдяки чому гілочки нагадують справжні. Завдяки своїй структурі та гнучкості поліетиленові гілки можна моделювати з надзвичайною легкістю. Використання сталевого дроту всередині гілочок гарантує, що гілочки не прогинаються під вагою новорічних прикрас. До основних гілок за допомогою шовкових ниток кріпляться поліетиленові гілочки, що захищає руки від травм при розгортанні ялинки, і робить ялинку дуже ошатною. Штучні ялинки ПЕ дуже м’які, гнучкі та приємні на дотик.

Читайте також:  Призначення з'єднувальних клем - функції та вибір

Процес виробництва штучних ялинок з ПЕ дозволяє виготовляти виключно міцні та натуральні ялинки, які точно відображають справжні ялинки. Завдяки розробленим патентам і технологіям виробництва штучні ялинки ПЕ виглядають надзвичайно реалістично і їх важко відрізнити від справжнього дерева з лісу. Для кращого ефекту та різноманітності вони бувають різних форм і кольорів. Завдяки цьому кожен наш клієнт знайде в нашій пропозиції ідеальну ялинку. Використання безпечних матеріалів робить вироблені нами ПЕ ялинки абсолютно безпечними для дітей, тому вони є найбільш часто вибираною моделлю ялинок батьками. Природний зовнішній вигляд новорічних ялинок з ПЕ робить їх дуже популярними серед зростаючої групи задоволених клієнтів.

Гібридні штучні ялинки

Для різноманітності та виняткової якості, яка порадувала наших клієнтів, ми також виробляємо гібридні штучні ялинки, які являють собою комбінацію ялинок із поліетиленових гілочок та ялинок із ПВХ плівки. Гібридні ялинки є дешевшою альтернативою виготовленим нами штучним ялинкам з ПЕ. Це дуже ефективне поєднання, яке дозволяє створювати своєрідні новорічні ялинки, схожі на штучні ялинки з ПЕ, і при цьому коштують значно дешевше.

Гібридна ялинка виготовлена ​​таким чином, що в розкладеному стані вона нічим не виділяється на тлі виготовлених нами штучних ялинок ПЕ і при цьому зберігає виняткову якість і міцність конструкції. Внутрішню частину ялинки заповнили фольгованими гілками, а фасади всіх крон дерев засадили поліетиленовими гілками. Після розгортання ялинки видно лише поліетиленові гілочки. Завдяки використанню такої комбінації наші гібридні ялинки забезпечують виняткову якість штучних ялинок ПЕ за виключно привабливою ціною.

Практично розроблені

Наші дерева ретельно виробляються, матеріали перевірені та проаналізовані з точки зору безпеки, що дає нам упевненість, що ми продаємо відмінну продукцію найвищої якості. Ми сконструювали наші штучні дерева таким чином, щоб їх було дуже легко транспортувати

Читайте також:  Дмитро Маковський - недорозуміння на генеральській посаді в Держспецзв’язку. Черговий зашквар Зеленського

тому всі дерева висотою 2,50 м, 2,20 м, 1,80 м складаються з трьох частин. Практичність ялинок підтверджує ще й те, що гілки міцно прикріплені до стовбура дерева. Гілки новорічної ялинки можна вільно формувати, тому кожен користувач може створити свою неповторну ялинку, яка буде неповторною і радуватиме око всіх домочадців. Для досягнення найбільшої реалістичності стовбур і гілки наших ялинок повністю оточені ПВХ-фольгою, яка імітує хвою і виглядає дуже схоже на натуральне, щойно зрізане дерево з лісу. Завдяки використанню стовбура з шестикутною структурою наші дерева не повертаються біля основи. Кожна ялинка встановлюється на підставку, що забезпечує стійкість конструкції після розкладання ялинки. Новорічні ялинки упаковані в картонні коробки з армованого цупкого картону. Це рішення забезпечує виняткову безпеку транспортованого дерева та зменшує ймовірність будь-яких пошкоджень і браку.