Що таке VPS хостинг і яки у нього переваги?

Віртуальний приватний серверний хостинг (VPS-хостинг) — це віртуалізоване хостингове рішення з певною пам’яттю, простором і ядрами ЦП, виділеними одному клієнту та розташованому на одному батьківському сервері. Спільний хостинг, з іншого боку, надає спільний доступ до ресурсів сотням, можливо, навіть тисячам веб-сайтів клієнтів.

Компанії, які розміщують на VPS хостинг Кіпр, отримують такі переваги, як майже миттєва масштабованість і гнучкість. VPS — це одне з найдоступніших веб-рішень, доступних на ринку сьогодні, яке може стати конкурентною перевагою для вашого наступного веб-проекту.

Перегляньте основні переваги хостингу VPS нижче.

Уникайте синдрому шумного сусіда

Коли ви порівнюєте спільний хостинг, VPS хостинг Франція і виділений хостинг , спільний хостинг схожий на проживання в багатоквартирному будинку. Якщо ви розділите стіну з сусідом, який вмикає музику о 3 годині ночі, це порушить ваш сон. Щоб перекласти цю метафору, якщо інший клієнт раптом почне використовувати занадто багато ресурсів, ваш сайт на тому ж спільному сервері може сповільнитися або навіть взагалі перестати працювати.

Хостинг VPS схожий на життя в будинку в місті. Ви не ділите стіни ні з ким іншим, але ваш сусід все одно досить близько, щоб не дати вам заснути, якщо він увімкне цю музику до кінця. Ви заплатите трохи більше за самотність. За допомогою VPS на фізичному сервері є інші користувачі, але вони заблоковані в більш приватному та захищеному блоці жорсткого диска. Постачальники VPS, такі як BlueVPS https://bluevps.com.ua/, усунуть будь-які проблеми з ресурсами сервера задовго до того, як вони вплинуть на ваш бізнес.

Виділений хостинг є дорожчим варіантом, ніж VPS, і схожий на проживання в будинку з кількома гектарами землі. З виділеним сервером ви є єдиним клієнтом на фізичному сервері та повністю володієте всіма ресурсами сервера.

Читайте також:  Никита Измайлов – основатель N1 Management company и sportbank: как финтех противодействует российской агрессии

Виділені ресурси

Ще однією з багатьох переваг VPS-хостингу є те, що всі ресурси вашого сервера повністю призначені для вашого бізнесу. У більшості випадків VPS надає вам більше ресурсів, ніж спільний хостинг. Ви не будете ділитися процесором, оперативною пам’яттю, простором або пропускною здатністю з будь-яким іншим клієнтом.

Швидкість

За допомогою спільного хостингу продуктивність вашого сайту залежатиме від кількості ресурсів, які використовуються іншими сайтами на сервері в будь-який момент часу. Спільні хости повинні спробувати налаштувати сервер для роботи з широким діапазоном конфігурацій веб-сайтів.

VPS можна оптимізувати для ефективної роботи на вашому сайті. Завдяки більш спеціалізованим конфігураціям організація, яка використовує керований VPS , помітить такі переваги хостингу, як краща продуктивність прямо з коробки.

Доступність і вартість

Хоча VPS зазвичай коштуватиме дорожче, ніж загальний хостинг, він не коштуватиме близько стільки ж, скільки виділений хостинг. У BlueVPS високопродуктивний VPS коштує не набагато дорожче, ніж більшість спільних планів хостингу. Коли ви подивитеся на переваги VPS перед спільним хостингом, ви швидко зрозумієте, чому VPS є набагато кращим, особливо якщо взяти до уваги керований хостинг VPS.

Доступ і контроль

Власники сайтів, які використовують спільний хостинг, мають обмежений контроль над тим, що встановлено в їхньому середовищі.

Компанії, які орендують VPS-хостинг, отримають вигоду від надання лише необхідних послуг. Наприклад, якщо ви знаєте, що не збираєтеся використовувати функцію електронної пошти на своєму сервері, ви можете вимкнути або навіть видалити такі служби, як Bind або програми веб-пошти. BlueVPS надає root-доступ до вашого VPS, щоб ви могли вносити будь-які потрібні зміни.

Еластичність

Якщо на вашому сайті раптом спостерігається сплеск трафіку , як це зазвичай буває під час рекламних акцій Чорної п’ятниці, вам потрібно мати можливість масштабувати ресурси свого сервера, щоб задовольнити зростаючі потреби в трафіку. Такі коливання часто призводять до повної зупинки спільного сервера, особливо якщо інші сайти на сервері стикаються з тим самим. Крім того, що VPS зазвичай здатний поглинати ці сплески, якщо вашому сайту раптом знадобиться більше ресурсів, хости VPS можуть швидко й легко оновити ваші ресурси.

Читайте також:  Отвертки - самый распространенный инструмент - виды и применение

Покращена безпека

Погодьтеся правді в очі, спільний хостинг є найменш безпечним варіантом хостингу. Це не тому, що спільні хости не сприймають безпеку серйозно. Більшість спільних хостів наполегливо працюють, щоб виправити системи та забезпечити безпечне середовище. Однак безпека спільного хостингу порушена через велику кількість клієнтів, які отримують доступ до сервера через Plesk, cPanel або InterWorx. Якщо один клієнт використовує слабкі паролі та його зламано, це може поставити під загрозу весь сервер.

З іншого боку, VPS не має жодного з цих недоліків. По-перше, менше адміністраторів (root) користувачів на сервері (тобто менше клієнтів) означає, що менше людей мають доступ, який може бути скомпрометований. Крім того, користувачі хостингу VPS отримують переваги від використання технології віртуалізації для ізоляції даних від інших користувачів. Нарешті, такі інструменти, як брандмауери веб-додатків (WAF), фільтри спаму та інші конфігурації безпеки, можуть бути суворішими для VPS, оскільки йому не потрібно працювати з такою кількістю різних конфігурацій, як це робить спільний сервер.

Гнучкість

VPS має багато варіантів використання , наприклад ігри, сервери електронної пошти або керування проектами. Якщо ви використовуєте багатосайтовий WordPress , ви побачите, що великі багатосайтові мережі потребуватимуть більше ресурсів і, таким чином, призведуть до збою спільного сервера.

Свобода ОС і програмного забезпечення

Багато спільних хостів не дозволять вам запускати певні програми. Більшість із них забороняють потокове програмне забезпечення або ігрові сервери, наприклад.

За допомогою VPS ви зазвичай можете вибрати свою улюблену операційну систему. Ви можете вибрати з найкращих варіантів ОС, таких як Ubuntu, Cloudlinux або Debian. Те саме стосується серверного програмного забезпечення.

Довгострокова масштабованість

Оскільки ваш бізнес з часом розвивається, вам неминуче знадобиться більше ресурсів для вашого веб-сайту. За допомогою VPS від BlueVPS ви можете швидко й легко оновити до більшого VPS або навіть до цілого сервера .

Читайте також:  Никита Измайлов о построении успешного бизнеса в условиях российской агрессии