Що робить смарт-годинники дійсно розумними

Смарт-годинник можна назвати універсальним помічником сучасної людини. Ці наручні пристрої не лише повідомляють важливу інформацію, але й допомагають під час спортивних тренувань та виконують базові функції смартфону.

Сучасні моделі розумних годинників здатні:

  • відображати час, дату, прогноз погоди;
  • нагадувати про важливі події;
  • приймати/відхиляти дзвінки та повідомлення;
  • управляти аудіоплеєром та камерою смартфону.

Ці просунуті пристрої дозволяють бути в курсі новин та результатів спортивних змагань. Використовуючи smart-годинники, людям доводиться рідше звертатися до смартфонів.

Багатофункціональний пристрій для повсякденного використання

Крім базових функцій (таймер, будильник, калькулятор, календар) сучасні розумні годинники дозволяють відстежувати медичні показники (пульс, тиск) і фізичну активність (кількість повторень вправ, подолану відстань, кількість кроків).

Можливість швидко реагувати на дзвінки та повідомлення дозволяє зайвий раз не відволікатися від важливих справ. Наприклад, така функція є особливо доречною під час водіння або занять спортом.

Окремі моделі оснащені динаміком, мікрофоном та слотом для sim-карт, що дозволяє легко перетворити годинник на наручний смартфон.

Моделі з GPS-модулем дозволяють відображати місцеперебування користувача на мапі в режимі реального часу, а підтримка технології безконтактних платежів NFC забезпечує засіб можливістю швидких та безпечних розрахунків за товари та послуги.

Наявність віртуальних помічників дозволяє керувати пристроєм за допомогою голосових команд. Звісно, не кожен хоче розмовляти із годинником, втім, завдяки цим функціям можна витрачати менше часу на зайві рухи та дії. У більшості розумних годинників реалізована кастомізація циферблатів — можна налаштувати його оформлення та встановити потрібні віджети.

Що ще вміє смарт-годинник

У багатьох ситуаціях корисною є можливість зупинити відтворення музики або переключити композицію за допомогою наручного пристрою. Іноді користувачам потрібно змусити камеру телефону спрацювати на відстані — smart-годинники теж вміють це робити. Преміум-моделі оснащені власними камерами та дозволяють отримувати знімки пристойної якості.

Читайте також:  Качественный перевод книг в Киеве

Якщо ви не можете знайти смартфон у кімнаті, функція швидкого пошуку змусить його відтворити звуковий сигнал, щоб сповістити власника про розташування девайсу.

Розумні годинники також можуть інформувати користувачів (за допомогою звуку та вібрації) про те, що вони загубили на вулиці або в публічному місці смартфон або планшет. Це позбавляє потреби витрачати чималі кошти на новий девайс.

З кожним роком та поколінням виробники розширюють функціонал пристроїв категорії smart watch, змушуючи їх робити справді дивовижні речі. Широкий вибір моделей розумних годинників є на сайті allo.ua у Дніпрі. Придбайте функціональний пристрій онлайн з доставкою по регіону за вигідною ціною.