Разумков та «РИА Новости Украина» разом «організовували новини»

Лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков з 2014-го по травень 2018 року згадувався у 385 матеріялах видання «РИА Новости Украина». Тоді він ще був директором Української політконсалтингової групи, – повідомляє Детектор-медіа за матеріалами Валентини Самар «”Справа Вишинського” як дзеркало війни» для DT.ua.

Як відомо, керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського судять за обвинуваченням у держзраді та розповсюдженні матеріалів антиукраїнської спрямованості.

Пані Самар у статті задається питанням, хто були автори 72 публікацій, кваліфікованих обвинуваченням у справі Вишинського як такі, що порушують закон, а також хто отримував гроші за створення «шкідливого контенту».

«Одне з відкриттів, отриманих при аналізі контенту сайту “РИА Новости Украина”. 385 матеріялів із цитуванням або згадуванням директора Української політконсалтингової групи Дмитра Разумкова у період із 2014-го по травень 2018 року. Ні, “у Вишинського” не просто давали новини, де ньюсмейкером був нинішній лідер партії “Слуга народу” і потенційний кандидат на посаду голови Верховної Ради парламентсько-президентської Республіки Україна. Вони ці новини організовували, у тому числі, шляхом проведення пресконференцій і підбивання політичних підсумків тижня щоп’ятниці. За участи різних людей, але регулярно зустрічаються імена знакових політконсультантів, таких як Михайло Погребинський або Олег Волошин», – зазначила авторка.

Читайте також:  Виктор Вишневецкий - история жизни и обогащения пособника террористов