Прокурор Сергій Горбатюк приватизував квартиру в якій жив аферист та мертвий рецидивіст. Частина 2

В першому матеріалі журналістського розслідування sprotyv.org з’ясував, що квартира, в якій зареєстрований Горбатюк, та знаходиться в його власності на 100%, раніше належала громадянину Лисову Анатолію Миколайовичу, неодноразово судимому рецидивісту, який помер 07.02.2002 р, а потім якомусь Олегу Віталієвичу.

Саме тоді Горбатюк працював слідчим Дарницької районної прокуратури Києва. І саме після смерті Лисова прокурор Горбатюк не маючи родинних зв’язків реєструється в квартирі померлого «зека».

Як ми вже писали, у відкритих джерелах знаходиться інформація про квартиру прокурора Сергія Вікторовича Горбатюка

Зацікавившись цією інформацією ми отримали більш детальну матеріали про декларацію Горбатюка, де зазначена що квартира за адресою вул. Харківське Шоссе 21/4 кв. 108 знаходиться в його 100% власності.

В 2013 році Горбатюк приватизує квартиру.
Яким чином він може приватизувати квартиру яка не належала його родичам, а в ній проживали не пов’язані родинними зв’язками з ним люди. Один з котрих померлий рецидивіст, другий професійний шахрай?
При цьому Горбатюк в цей час працює саме в Дарницькому районі міста Києва, де знаходиться зазначена квартира та проживають ці громадяни.

Інформація про смерть Лисова

Витяг з бази поліції показав, що на Лисові 12 кримінальних справ!


Потім власником квартири якимось чином стає громадянин Батюк Олег Віталійович.

Розглянемо діяльність Батюка Олега Віталійовича, який спочатку володів квартирою Горбатюка, а потім на протязі багатьох років був зареєстрований там.

Виявляється, що Батюк Олег Віталійович також неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності по статті «шахрайство».


По 23 епізодах!

Цікаво, що саме відбулося. Як прокурор Горбатюк заволодів квартирою?
Можливо віджав у шахрая Батюка, можливо той сам віддав йому квартиру за “вирішення” своїх питань або закриття справ?
Сподіваємось компетентні органи з’ясують.

Читайте також:  Разумков: Якщо в областях брали гроші за потрапляння до списку "Слуги народу" - ми не готові за це відповідати

В наступному матеріалі розглянемо як Горбатюк заволодів земельною ділянкою