Ново-Санжарівська спільна спецоперація ФСБ РФ та ЗЕвлади?

До влади в Україні прийшли російські диверсанти, які крок за кроком руйнують нашу державу. Кремлівський проект «Буратіно», таємно зустрічається в Омані з своїми кураторами з ФСБ РФ.

Одразу після цього ми спостерігаємо злочинні дії режиму кремлівського маріонетки Зеленського, що загрожують суспільному здоров’ю та національній безпеці.
Не думаю, що чиновники у МОЗ не мали доступу до гуглу та не читали останніх новин та досліджень щодо коронавірусу COVID-19.

Інкубаційний період триває від 2 до 14 днів. Міністр охорони здоров’я Китаю Ма Сяовей у коментарі журналістам заявив, що новий коронавірус заразний в інкубаційному період, тобто до появи перших симптомів: https://www.bbc.com/news/world-asia-china-51254523

Коронавірус COVID-19 може жити на поверхні до 9 днів.

Такий висновок вчені зробили на підставі досліджень інших коронавірусів.
https://www.journalofhospitalinfection.com/article/S0195—6701 (20) 30046-3/fulltext
 
Хоча раніше міністерство охорони здоров’я України поширювало фейки та дезінформувало населення, що новий коронавірус може жити на поверхнях до декількох годин!
 

У підручниках по епідеміології пишуть, що на карантин треба везти у спеціальні медичні заклади (інфекційні лікарні, які обладнанні боксами, що ізолюють одних людей від інших).

Чому уряд США вивозив своїх громадян, яких вважали під підозрою в зараженні коронавірусом у спеціальному боксах?

Чому наші урядовці посадили літак в найбільшому аерохабі України?
Чому везли через всю країну на карантин, коли відомо, яким чином розповсюджуються хвороба?
Люди в дорозі їдять, какають і пісяють. Чи може так розповсюджуватися хвороба? Може. Чи хтось подбав про утилізацію їх випорожнень?
Як можна везти людей для карантину в санаторій, а не в спеціалізовану клініку?

Я можу зрозуміти протести громадян у Нових Санжарах. Є дані ЦВК, 82% за ЗЕ.

Читайте також:  Контрабанда удобрений из России: кому «рубить руки»?

Люди у 2019 році повірили Зеленському, а тепер у ЗЕлохторату прогнозована паніка та несприйняття злочинних дій влади. Вони бояться за своє життя, життя своїх дітей.

Думаю, що саме на таку реакцію і була розрахована спецоперація ЗЕвлади, розроблена у кремлі! Місцевий нарід повівся і почалося: « мені соромно, що я українець…»
Але ці обмануті російською пропагандою та зомботелеканалом 1+1 люди не винні!

Нами вміло маніпулюють. Створено інформпривід, щоб відволікли увагу народу від шостих роковин розстрілу на Майдані, російські телеканали тиражують картинку про погроми у Нових Санжарах.

У нас влада ідіотів та ворогів України. Це їх вина!

Україна — моя країна. І не хочу, щоб Зеленський разом з російськими окупантами, нищив нашу незалежну та суверенну державу.
Робіть репост, якщо підтримуєте вимогу оголошення імпічменту зраднику Зеленському.
Слава Україні!

Вадим Гладчук, фейсбук