Михайло Хорошевський – я вчу своїх дітей відповідальності та небайдужості

Михайло Хорошевський, Михаил Хорошевский
Михайло Хорошевський, Михаил Хорошевский

Сьогодні ми постали перед вибором. Перед вибором як будемо жити наступні п’ять років. Адже демократія – це не про політичні гасла та партії. Це про відповідальність. Відповідальність віддати свій голос тому, хто насправді буде чесно працювати та покращувати життя саме виборців, а не своє власне. Але де таких знайти?

Михайло Хорошевський – чоловік, який усього в житті досяг сам. Чоловік, за плечима якого 27 років трудового стажу. Який ще у студентські часи розпочав працювати, а зараз він – директор комунального підприємства.

Народився у 1976 році. Родина  – інтелігентно-творча. Батько – художник, а мати за фахом економіст. Ще під час навчання у школі Михайло був активним та відповідальним. Захоплювався спортом та твердо знав, що обов’язково отримає вищу освіту.

У 1998 році закінчив Східноукраїнський державний університет, але ще у студентські роки пішов працювати на вугільну промисловість.

Коли Михайло Хорошевський закінчив інститут, він почав працювати на державному підприємстві «Луганськвуглебудреструктурізація», де пройшов великий трудовий шлях від звичайного робочого до комерційного директора.

Велика відповідальність викликала потребу отримати другу вищу освіту, що він й зробив, закінчивши Донбаський гірничо-металургійний інститут.

У 2009 році Хорошевський очолив комунальне підприємство «Київекспертиза» і залишається на цій посаді досі. Підприємство за цей час перевірило тисячі об’єктів у Києві. Це дозволило зберегти місту мільйони гривень бюджетних коштів.

Зараз Михайло Хорошевський є батьком двох дітей. Донька Поліна любить вокал, яким займається професійно, та вивчає корейську мову. Син, якого звати як і батька – Михайло, ходить у дитячий садок.

«Хочу, щоб мої діти та діти кожного з нас були щасливими та мали все необхідне. Я вчу своїх дітей відповідальності та небайдужості, бо сам вважаю: той, хто має знання, досвід і можливість принести користь для суспільства – не має права стояти осторонь», – так вважає, так думає і так живе Михайло Хорошевський.