Міністр оборони Ірина Верещук? Дружба з російськими пропагандистами, Медведчук, Сурков, секта АллатрРа, “антимайдан”, антиНАТО

Слуги планують зробити Ірину Верещук міністром оборони України. Схоже ця антиукраїнська партія повнісю повторює шлях “Партії регіонів” Януковича з призначенням на посаду міністра оборони росіянина – зрадника України Лєбєдєва.

Ключові фактори на які варто звернути увагу:

  1. Зв’язок з Тарасом Козаком – власником каналів Медведчука. Королем контрабанди на західній митниці.
  2. Зв’язок з російськими пропагандистами з видання «Рускій Репортер» Лейбіним та Ахмедовою, яка називала Верещук подругою. До сьогодні Верещук в переписці підтримує цей зв’язок, підтверджено сайтом «Миротоврець».
  3. В інтерв’ю російським сайтам відзначилась відвертою маніпулятивною, властивою медведчуківськми спікерам, ватною риторикою.
  4. Часті виступи майже прописка на каналах Медведчука – ЗІК, 112, НьюзВан
  5. Є інформація, що її громадянський чоловік Михайло Кухаренко був серед “альфівців”, які 18 лютого 2014 року спалили будинок Профспілок.
  6. Також її чоловік, зараз – зам. керівника ЦСО «А» СБУ, пов’язаний з російською ФСБшною «Альфою» та продуктом ФСБ – сектою Аллатра, де вже засвітилась і Верещук.
  7. Отже маємо тісний зв’язок з ФСБщною сектою АлатРа, просування в Україні цієї тоталітарної секти – продукту російських спецслужб.
  8. Інтерв’ю російським пропагандистам, просування антинатівських наративів.


Професійність

Як зазначають мешканці маленького прикордонного містечка Рава-Руська, де Верещук була мером – «Не дай бог». Не зроблено нічого доброго. Натомість Верещук спіймана на махінаціях з зімельними ділянками та роздачі землі своїм чисельним родичам.

Політичні погляди.

  1. Неодноразово виступала проти вступу України в НАТО
  2. Розповідала про зовнішнє керування України «Заходом»

Також варто згадати як Верещук оконфузилась з використанням фейка прес-секретаря Путіна – Пескова, що нібито Петро Порошенко вітав Путіна з «днем росії».

А ще незрозуміло звідки отримані величезні статки та купа майна