Микола Галушко: зустрічайте зеДепутата – кримінал, ігрові автомати та наркотики

Висуванець партії “Слуга Народу” Микола Галушко виграв вибори в депутати Ради Павла Різаненка (БПП) в одномандатному виборчому окрузі №97 у Київській області.

Про це свідчать дані на сайті Центральної виборчої комісії, передають Українські Новини.

Згідно з ним, Галушко набрав 38,05%, або 24 715 голосів виборців за результатами підрахунку 82,22% електронних протоколів дільничних комісій.

Найближчий суперник, кандидат від “Європейської Солідарності” нотаріус Олег Іваненко набрав 15,33% або 9 959 голосів.

Третє місце зайняв Різаненко (висувався від партії “Голос”) – він набрав 10,31% або 6 699 голосів.

39-річний Галушко народився в Челябінській області Росії, директор охоронної фірми ПП “Галід”.

Округ №97 охоплює Бровари, Березань, Баришівський та частина Броварського району Київської області.

Микола Галушко представляє себе, як успішного директора підприємства, та у біографії кандидата є численні факти, несумісні з поняттям чесного кандидата.

Так, 90-ті роки Микола Галушко вступив до організованого злочинного угрупування відомого кримінального авторитета «Савлохи» (Савлохов Борис Сосланович). Але наприкінці 90-х міліція боролась з криміналітетами, і батько Галушка (працівник МВС) влаштував сина в міліцейську академію МВС, щоб той не попав під відповідальність. Але він все ж не забув своє кримінальне минуле – вліз у бандитьку суперечку з місцевими «авторитетами» та вистрелив у одного з травматичного пістолету. Тоді обидві сторони змогли домовитись, та й зв’язки Галушка у міліції допомогли.

Але такі інциденти повторювались, Микола Галушка полюбляв алкоголь, наркотики та азартні ігри. Через це згідно з рішенням суду від 2017 року його й покинула дружина.

Після 4-ох років в Академії батько поставив Миколу Галушка керівником охоронної фірми «Галід», з якої в один монмент за його керівництва знилки тисячі доларів. Все через те, що Микола дуже полюбляв азартні ігри, і просиджував на ігрових автоматах величезні суми, які крав з фірми. Це його батько дізнався встановивши на фірмі відеокамери спостереження.

Читайте також:  Саудиты засучили рукава. Путина дожмут, даже не сомневайтесь

Чи справді людина, яка за своєю натурою злочинець, порушник законів, ігроман гідний бути представником округ у Верховній Раді?