Матраци з ефектом пам’яті – всі причини їх вибору для комфортного сну

Більшість людей обирають традиційні пружинні матраци. Але не всі знають, що унікальні властивості піни пам’яті можуть покращити якість сну з гарного до відмінного та забезпечити незліченну перевагу для здоров’я. Наведемо Вам кілька причин, чому варто звернути увагу на матрац 160х200 з ефектом пам’яті (MemoryFoam).

Матраци з ефектом пам'ятіМатраци з ефектом пам’яті є унікальними. На відміну від багатьох інших матраців, які доступні на ринку в даний час, ці вироби включають технологію від знаменитої організації НАСА. Матеріал MemoryFoam був розроблений у 1970-х роках для підтримки астронавтів під час запуску ракет. Секрет цього компонента в тому, що він пом’якшується від тепла Вашого тіла, після чого зберігає пам’ять про те враження, що ви справили, зберігаючи контури Вашого тіла протягом усього сну. Тобто матраци з пам’яттю форми пристосовуються, щоб відповідати Вашому тілу, забезпечуючи рівномірний тиск у кожній його точці та надаючи тілу відчуття легкості.

Ортопедичний матрац з ефектом пам’яті здатний подарувати нові дивовижні враження від сну. Ще однією перевагою такого виробу можна назвати здатність знімати біль та ломоту в тілі. Матрац робить це виключно завдяки відсутності зайвого тиску на якійсь ділянці тіла людини. Больові точки мають середню температуру дещо вищу, ніж інші ділянки тіла. А враховуючи, що піна пам’яті за більшої температури стає м’якшою, це дозволяє матрацу в проблемних місцях чинити менший тиск. Шляхом формування себе відповідно до температури в цих частинах тіла спальне місце виключає хворобливі відчуття та допомагає організму швидко відновлюватися. Прокидаючись вранці, Ви не відчуєте оніміння в кінцівках або шиї.

Матраци з ефектом пам’яті пропонують рівномірно пружну, плавучу спальну поверхню, яку ніколи не зможе відтворити звичайний пружинний матрац 160 на 200 з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/matrasy-160-200 інтернет магазину “Магдек”. Такий виріб допомагає людині досягти ідеальної постави, дозволяючи во  час сну поступово вирівняти хребет. Такий «правильний» відпочинок у довгій перспективі дозволяє споживачеві позбутися болю в спині або запобігти їх появі

Читайте також:  Теперь всё ясно. Ветеранам ВОВ деньги не нужны — Госдума

Ще однією перевагою у використанні товарів з піною MemoryFoam – це їхня гіпоалергенність. Такий матеріал виконаний з пінополіуретану, представленого неорганічними волокнами. Ці волокна запобігають накопиченню пилу та появі здатних викликати алергію пилових кліщів.

Таким чином, зупиняючи свій вибір на ортопедичному матраці з MemoryFoam, Ви запобігливо дбаєте про своє здоров’я та забезпечуєте себе найзручнішим спальним місцем на довгі роки.