Кримський міст – закрили після вибухів

Вранці 17 липня російський глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов) заявив, що рух на Керченському (Кримському) мосту зупинено. За його словами, сталася надзвичайна подія в районі 145-ої опори з боку Краснодарського краю РФ.

«На Кримському мосту зупинено рух: сталася надзвичайна подія у районі 145-ї опори з боку Краснодарського краю. Працюють правоохоронні органи та всі відповідальні служби», – написав чиновник у своєму телеграм-каналі.

У Мінтрансі повідомили про пошкодження дорожнього полотна на прольотах мосту. Телеграм-канали пишуть про вибух і публікують фото постраждалого позашляховика. Проросійський блогер Олександр Таліпов пише про два вибухи – о 3:04 та о 3:20.

На в’їзді на міст з боку Краснодарського краю РФ утворився багатокілометровий затор, пишуть РИА Новости. ТАСС повідомляє, що рух залізничного транспорту мостом також припинено. Крім того, зупинено поромне сполучення.

Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков заявив про загибель сімейної пари. Разом із ними в машині нібито перебувала їхня 14-річна донька.

Зараз рух через міст перекрито, поїзди російська влада обіцяє пустити о 9-й годині ранку.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках» і «роботою ППО». Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух. На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закритий.

Читайте також:  Мати Ляшко має кількамільйонну квартиру (відео)