Костянтин Бедовой: Людина-фейк з кримінальним душком

Якщо ви не знаєте активіста, блогера, реформатора, заслуженого юриста, члена Національного союзу журналістів України, члена Об’єднання ветеранів розвідки України, захисника всіх ображених і борця за мир у Всесвіті Костянтина Анатолійовича Бедового – ви нічого не втратили.

Але ті, хто напряму стикався з цим персонажем, прекрасно знають – за всіма «корочками» і регаліями криється абсолютно фейкова особа, яка ніколи в житті реально не працювала, а весь свій досвід, капітал і знайомства здобула у період кримінальних 90-х.

Костянтин Бедовой або «Костя Калоша» – за таким прізвиськом його знають у кримінальному світі – досить трепетно приховує своє буремне минуле. Його офіційна біографія повна нестиковок і темних плям, а ефемерні місця працевлаштування слугують лише формальним прикриттям реальних промислів.

Починав свою діяльність «Костя Калоша» у ранні 90-ті із розповсюдження порнографічних матеріалів на базарах і вокзалах. Тоді відеокасети з непристойним контентом були в дефіциті і користувалися великим попитом – на цьому можна було непогано заробляти. За такий промисел «Костю Калошу» кілька разів «приймала» столична міліція.

Проте за іронією долі Бедовий потрапляє в кримінальне оточення і заводить знайомства з «бригадними». Спочатку був просто на підхваті, але з часом йому починають довіряти більш серйозніші справи по збору данини на базарах міста Києва. Поступово Бедовой стає активним учасником бандитського руху. За кілька років «Костя Калоша» виріс до ланкового контролера злочинного угруповання кримінального авторитета Віктора Рибалки («Рибки»).

В кінці 90-х Бедовой несподівано виїжджає жити в Ізраїль. У пресі циркулювала інформація, що там «Костя Калоша» тривалий період переховувався від київських «пацанів», яких кинув на «общак». Після вбивства «Рибки» у 2005 році Бедовой намагається все почати з чистого аркушу, приховавши своє бандитське минуле.

Факт №1: Ні освіти, ні роботи, зате з ізраїльським паспортом

За наявними у ЗМІ біографічними даними, Бедовой Костянтин Анатолійович народився у 1966 році. У 1986 році закінчив ПТУ у російському м. Іваново, ставши фотографом 4-го розряду, а вже через рік у 1987 році закінчив Київське медичне училище №4 і став зубним техніком. Цікаво, що мінімальний термін навчання на цьому відділенні медучилища становить два роки, однак це не завадило бездипломному фахівцю Бедовому вже числитися на роботі у Київській міській стоматологічній лікарні №3. Далі він нібито до 1992 року очолював зубопротезний центр комсомольсько-молодіжного підприємства «Поиск» у м. Вишгород.

Читайте також:  Світлана Федорова — як заробити на хворих на COVID-19 і не сісти у в'язницю. ЧАСТИНА 1

З 1992 по 1995 рр. «Костя Калоша» у вільний від кримінальних завдань час трудиться заступником генерального директора ТОВ «Сакура». Потім пробіл у трудовому стажі майже на п’ять років. Як ми вже писали, у цей час наш герой ховався від бандитського «наїзду» в Ізраїлі – країні, яка стала йому другою батьківщиною і подарувала йому своє громадянство. Родичі Бедового й досі проживають у цій країні.

Після повернення в Україну, вже з ізраїльським паспортом у кишені, «Костя Калоша» числився з 1999 по 2009 рр. заступником директора ТОВ «Стоматологічна лікарня №3» у Києві. У цей період він фіктивно закінчує юридичний факультет Львівського національного університету ім. Франка (до речі, чомусь саме цим ВУЗом постійно прикривалися чиновники різного рангу зі своїми несправжніми дипломами) і начебто здає адвокатський екзамен в Колегії адвокатів Київської області.

З цих пір «Костя Калоша» стає «адвокатом» і «заслуженим юристом». Для формальності навіть входить у співзасновники адвокатського об’єднання «Сіваков і партнери».

 

Однак, ви не знайдете жодної справи, жодного юридичного чи судового процесу, де би «Костя Калоша» виступав чиїмось адвокатом або юрист-консультантом. Так само, як і не знайдете жодної статті чи журналістського розслідування за авторством Бедового, до числа яких він себе приписує як нібито член Національної спілки журналістів України. Про такого там ніколи нічого не чули.

Та ж сама історія із Службою розвідки України. Всі ці фейкові «корочки» і посвідчення служать прикриттям нелегально отриманих статків у період 90-х і за задумом Бедового повинні стерти з пам’яті образ «Кості Калоші» і весь кримінальний шлейф минулого.

До речі, Бедовой якось сам признався, що купляв потрібні йому посвідчення. Посварившись зі своїм другом-іноземцем іранського походження Алі Реза Резазаде, який створив міжнародну громадську організацію дипломатичного спрямування, Бедовой публічно звинуватив того у торгівлі представницькими посвідченнями… і відразу ж виставив фото такого посвідчення зі своїм прізвищем. Напевно, так і не зрозумівши, що цим вистрілив собі у ногу.

 

Сьогодні основним видом діяльності «Кості Калоші» стало коментування різноманітних подій у соціальних мережах. Активність як Інтернет-блогера створює ілюзію впливу на процеси у країні. Однак, у випадку Бедового це призводить до протилежного результату – ті, кому потрапляв на очі цей «блогер», могли побачити його в домашньому халаті або з голим торсом і почути ефемерну, тільки одному йому зрозумілу правду. Всерйоз сприймати такого «експерта» ніхто не буде. Один із прикладів «звернення до народу» Бедового можна подивитися за посиланням .

Читайте також:  Депутат-застройщик Игорь Оверко недоплатил в бюджет 3 миллиона долларов

Зазвичай «Костя Калоша» бореться у мережі лише з тими, хто йому не до вподоби, або хто його критикує. Але насправді Інтернет-активність потрібна Бедовому щоб імітувати політичну діяльність і таким чином компенсувати власну нереалізованість.

А тим часом у Києві «Костя-Калоша» (Бедовой) організував підпільну діяльність. По вул. Антонова, 4 у підвальному приміщенні житлового будинку він запустив роботу цілого виробничого цеху, де під виглядом виготовлення коронок, протезів та інших стоматологічних матеріалів насправді виробляється невідома хімічна речовина, яка травить навколишнє середовище і людей, які там живуть. Показовий факт – підпільний цех працює виключно в нічний час.

Мешканці неодноразово скаржилися на сморід, шум і викидання відходів від виробництва поблизу помешкань. «Стоматологічна клініка №3» працює незаконно, з порушенням санітарно-епідеміологічних норм, без належних документів, а головне – невідомо що виробляє. Численні звернення і скарги на «Костю-Калошу» поки результатів не дали.

Факт №2: Фотосесія у зоні АТО

Один із публічних образів, який намагається вибудувати «Костя Калоша» – учасник Антитерористичної операції на Донбасі. Неодноразово Бедовой розповідав людям, що ледь не на своїх плечах витягував поранених бійців на фронті і гнав ворога з окупованих територій.

 

Насправді ж фото із зони АТО, якими у соціальних мережах хизується Бедовой, – це не просто фейкова фотосесія, а реальна причина його конфлікту з націоналістами і ветеранами АТО, які здатні відрізнити реальних учасників бойових дій від самозванців. Постановочні фото у чистій, непом’ятій військовій формі – досить примітивна технологія і цинічна по відношенню до справжніх захисників нашої землі.

Але цікаво інше – навіть по той бік фронту «Костю Калошу» викрили у фейковій участі в АТО. Сепарське Інтернет-видання «Трибунал» опублікувало фото Бедового як «каратєля» з цікавим коментарем: виявляється зроблено воно було вже після того як Волноваха була під контролем ЗСУ.

Тобто, «Калоша» навіть не спромігся поїхати для фотосесії у зону АТО, а обмежився прифронтовими територіями. Смішно і водночас сумно… А те, що він ніколи не воював за Україну – це і так зрозуміло.

Читайте також:  "Ватница" из Горловки оформлявшая дачу Пшонки кидает клиентов, сотрудников и ждет возвращения Януковича

Факт №3: Псевдоактивіст без політичного майбутнього

«Костя Калоша» вже тривалий період невдало намагається стати політиком. Спочатку загравав із Партією регіонів, що не дивно, адже там також було багато вихідців із криміналітету. Потім за часів Януковича продовжував співпрацю з регіоналами, але вже з опозиційного боку. Усі спроби влитися у «велику політику» закінчувалися фіаско – Бедовой змінив кілька політичних сил, з яких виганяли його переважно зі скандалами.

Проте зупинятися «Костя Калоша» не став і обрав для себе більш прибутковий варіант: існує така собі сумнівна громадська організація «Стоп свавіллю», у склад співзасновників якої входить Бедовой. Організація називає себе борцями за чесне будівництво та доступ громадян до водних об’єктів столичного регіону. Та під голосною назвою насправді стоїть група людей з кримінальним минулим, які зробили з акцій протесту прибутковий бізнес. Молоді хлопці спортивної зовнішності трощать паркани, інколи «для картинки» штовхаються з поліцією, а потім все дивним чином затихає.

Цікаво, що «активісти» пікетують виключно ласі об’єкти у столиці або 30-кілометровій зоні навколо Києва. Воно й не дивно – за забудовами в елітних районах стоять серйозні гроші.

Та найбільш гучною акцією стала участь Бедового у груповому незаконному перетині українського кордону разом із політичним біженцем Міхеїлом Саакашвілі.

 

Очевидно, «Костя Калоша» свято вірив у світле майбутнє «Руху нових сил» і розраховував отримати політичні дивіденди. Але після видворення Саакашвілі ілюзії розвіялися, хоча Бедовой зміг уникнути покарання за активну участь в незаконній акції.

Сьогодні «Костя Калоша» представляє регіональне відділення політичної сили Наливайченка «Справедливість». Відведена Бедовому роль «городского сумасшедшого» не дозволяє розраховувати на якесь політичне майбутнє, зате використовується ним для проведення псевдопротестних акцій і заробляння грошей.

Людина-фейк – ось найкраща характеристика Костянтина Бедового, який так і не зміг еволюціонувати з образу «Кості Калоші» і відійти від практик кримінальних 90-х.

Автор: Павло Кущенко