«Колабораціоніст Ярославський»

З початком російської агресії на Донбасі, більшість представників українського бізнесу перестали працювати з ворогом. Проте й досі залишаються ті, які заради примноження власного капіталу готові продовжувати будувати бізнес на крові. До них належить й український бізнесмен Олександр Ярославський – власник та президент групи
компаній «DCH», який став рукою Кремля на території України.

Така діяльність Ярославського пояснюється дуже легко – давній товариш російських мільярдерів зробив усе можливе аби прибрати їх українські активи з-під санкційного удару Заходу задля власної наживи.

Відповідно до інформації раніше опублікованої рядом ЗМІ, з початком активного економічного протистояння США з Російською Федерацією та початком застосування персональних санкцій по відношенню до наближених до президента РФ одіозних російських олігархів О. Дерипаски та Р. Абрамовича, Ярославський у змові з останніми стає номінальним власником їх активів на території України: в 2016 році – Харківський тракторний завод, в 2017 – ГЗК «Суха Балка», у березні 2018 – Дніпровський металургійний завод (на початку 2018 року на інші активи Дерипаски, які не були переоформлені на Ярославського, були накладені економічні санкції Мінфіну США, а в травні санкції РНБО).

Очевидно, що Олександр Ярославський має давню історію взаємодії з російськими олігархами, але досі так і не зрозумів, що їхні дії направлені на руйнування вітчизняної економіки в інтересах Путіна.

Завдяки такому колабораціонізму в наших рядах та цілеспрямованим діям на шкоду економічній безпеці України, Дерипаска та Абрамович змогли уникнути найтяжчих негативних наслідків для своїх українських активів, навіть більше – їм вдалося посилити експансію російського бізнесу та тримати за горло економіку України в умовах гібридної війни.

Тому виникає запитання, чому держава та її правоохоронні органи не діють проти ворога всередині країни?

Читайте також:  «Консерва» Мураев попался на неуплате налогов