Ігор Молоток – народний депутат України з робочим візитом завітав на Кролевеччину

Ігор Федорович Молоток
Ігор Федорович Молоток

Сьогодні, в актовій залі районної ради, народний депутат України Ігор Молоток провів нараду-зустріч з головою Кролевецької районної державної адміністрації Наталією Срібранець, головою районної ради Віктором Биком та сільськими головами району.

Під час заходу відбулась дискусія-діалог у форматі “запитання – відповідь“  із присутніми у залі.  Питання, які піднімалися під час зустрічі, стосувались найбільш актуальних тем сьогодення: це і обговорення закінчення реформи децентралізації та територіальної організації влади в Україні, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування, проведення ремонтних робіт у школах і медичних закладах.

Голова районної ради Віктор Бик звернув увагу міського голови, що 26 червня 2020 року районною радою підготовлено та направлено лист до міського голови з питання надання згоди на прийняття об’єктів комунальної власності районної ради  до Кролевецької міської об’єднаної територіальної громади у зв’язку з ліквідацією Кролевецького району. Станом на сьогодні ні відповіді, ні відповідних рішень немає, що викликає занепокоєння у всіх жителів Кролевеччини.

Ігор Молоток звернувся до керівництва району та міста стосовно підготовки пропозицій, проєктів ДФРР, спрямованих на покращення інфраструктури тощо.

Після наради голова районної ради Віктор Бик, разом з Ігорем Федоровичем, спільно проінспектувати стан ремонту автомобільної дороги «Реутинці-Погорілівка» на території села Обтове. Далі народний обранець відвідав Храм Різдва Пресвятої Богородиці, у якому наразі тривають ремонтні роботи та завітав до сільської амбулаторії, яка потребує реконструкції системи опалення та утеплення. Підбиваючи підсумки виїзної наради, народний обранець запевнив керівництво району, що прикладе максимум зусиль для втілення даних проєктів у життя.

DSC_0755

DSC_0751

DSC_0762

DSC_0779

 

DSC_0784 DSC_0809 DSC_0827 DSC_0837 DSC_0841 DSC_0846 DSC_0854

 

Читайте також:  Схематоз Романька та Гузея та Слюсара. Як "слуги" та ОПЗЖ на розкрадають ліс - Ярослав Бондаренко