Globalmoney на кого працюєте? Фінансовий тероризм в Україні. Юра Єнакієвський влив 20 млн грн на “стирання інтернету”

Пройшло понад два тижні, як громадський активіст Олександр Аронець повідомив, що у так званих “ДНР та ЛНР” діє платіжна система Globalmoney. За його інформацією, ця система через заборонену в Україні соцмережу “ВКонтакте” консультує, надає послуги та відкрито пише про співпрацю з російськими банками, проти яких в Україні введені санкції.

І хоча компанія видалила відповідну сторінку у мережі “ВКонтакте”, на жаль, до цього часу суспільство не змогло отримати від них чіткі відповіді на важливі питання, які були тоді озвучені:

Чи правда, що Globalmoney на восьмому році війни продовжує працювати в Луганську і переводить там у готівкові рублі кошти зі своїх електронних гаманців і таким чином підтримувати терористів ЛДНР? Де центр управління компанії? Існує імовірність, що ця компанія, керується із Москви й обслуговує в Україні російський бізнес, що знаходиться під санкціями РНБО. Зокрема, російський державний банк ВТБ, з яким у них навіть були спільні проєкти вже після введення санкцій РНБО.

Цікавить структура власників Globalmoney, серед яких начебто сім’ї державного злочинця Януковича – казначей Януковича Юрій Колобов та кримінальник Юра Єнакієвський.

Ветерани АТО вимагали від правоохоронних та контролюючих органів, зокрема, СБУ та НБУ ретельного аналізу інформації, яка останні декілька тижнів вирує довкола компанії.

Вони вимагали повного припинення діяльності платіжної системи Globalmoney в ОРДЛО та РФ та початку всебічного розслідування їх кримінальної антиукраїнської діяльності.

Сподіваюсь на фоні мовчання на не зручні питання компанії почути відповідь від правоохоронців та контролюючих органів. І у разі чого – побачити від них чіткі та рішучі дії на захист національних інтересів та боротьби з фінансовим тероризмом.

Віктор Таран

В продолжение

Младшие акционеры Globalmoney Стрелковский и Мищенко в истерике от страха, что из-за скандала вокруг их сотрудничества с РФ и ЛДНР им могут аннулировать лицензию. Ребята начали заливать баблом украинские СМИ, и за любой прайс снимать информацию о том, что Globalmoney занимается рублевым обналом своих кошельков в Луганске и работает с российскими банками и платежными системами. И за в 10-20 раз большую цену у изданий покупается «блок» по публикациям работы «глобалов» с ЛДНР и РФ по акции против «глобалов» ветеранских организаций, которая прошла сегодня под НБУ. По нашим данным, в блоки уже влито более 20 млн грн.

В пакет, который Globalmoney оплачивает редакциям, входит постановка палевного пресс-релиза «глобалов», в котором они призывают СМИ «не фейковать».

Изданиям, которые не постыдились поставить (за бабки, конечно же) этот релиз, нужно понимать, что они публично выставили у себя на сайте чек «уплочено» для Юры Енакиевского и экс-министра Януковича Колобова, старших акционеров Globalmoney.

А сам этот «антифейковый» релиз по сути — явка с повинной. Поскольку никаких пояснений относительно обнала кошелков Глобал24 через сепарский «Первый коммерческий центр» в Луганске, совместных проектов с ВТБ после введения санкций СНБО, страницы Глобал24 в «Вконтакте» и рекламы работы с «любым банком РФ» — «глобалы» так и не дали. И не дадут.

И главный вопрос – откуда у полумертвой системы, которая не в состоянии даже обновить свой кошелек, бабки на такие операционные затраты – 20 млн грн на «работу со СМИ»? Причем кэше, собранном за пару дней? Ответ очень простой – это личный ресурс старших акционеров, которым конкретно вставили российские кураторы. Потому что после запрета российских банков в Украине – один из последних работающих финансовых механизмов, обслуживающих подсанкционный российский бизнес в Украине.

Рекомендовані ресурси:
Контакт редікції [email protected]
Головний редактор Орест Ковач
Адреса редакції:
Україна, місто Львів вулиця Джорджа Вашингтона, 6
 
%d bloggers like this: