Диктатура коміків, або Держава несеться в прірву (відео)

28 років я слідкую за діяльністю ВР, 12 з них працюю нардепом.

Вперше на моїй пам’яті сьогодні Уряд не з‘явився в парламент, знехтувавши годину запитань до уряду і показавши монобільшості їх пусте місце в системі управління державою.

Правда, уряд показав і свою маріонеточну сутність, повну неповагу до Конституції та країни, подавши шутовську заяву про відставку в офіс президента.

Ірина Геращенко нагадує депутатам та представникам уряду, що наша держава називається Україна, а не Російська Федерація.

Це в РФ прем’єр-міністр пише заяву на ім’я президента. В Україні згідно Конституції прем’єр-міністр звертається не до “кур’єра” президента, щоб передати сюди заяву, якщо він хоче подати у відставку, а до Верховної Ради.

Ми, на жаль, маємо констатувати, що на Погоджувальній Раді всі фракції домовилися, що прем’єр-міністр відповість на запитання, у тому числі і відносно виплат, які нарахував собі уряд. Але прем’єр-міністр втік від цих запитань.

Ми звертаємося до голови ВР з вимогою шанувати Конституцію, шанувати регламент, шанувати парламентаризм і повернути у ВР прем’єр-міністра.

Читайте також:  Bayraktar TB2 на озброєнні України стримують РФ краще ніж "глибоке занепокоєння"