Чистка обличчя – обов’язковий догляд для шкіри обличчя різних типів

Механічна чистка обличчя – це найпопулярніша та найефективніша процедура для тих, хто хоче мати здорову та красиву шкіру обличчя. Закупорені пори та прищі – це забруднення, від яких страждають понад 80% пацієнтів. При глибинному забрудненні шкіри, коли застосовані в домашніх умовах скраби та маски не дають бажаного результату, покращити стан Вашої шкіри вам допоможе професійне чищення обличчя у косметолога.

Про процедуру

Механічна чистка обличчя – це гігієнічна процедура догляду за шкірою обличчя, коли механічним способом видаляються забруднення, що знаходяться в шкірі: видаляються глибинні прищі, комедони, вугри та міліуми. Цей метод чищення перевірений часом і, ймовірно, є найбільш ефективним способом не тільки для того, щоб покращити колір та зробити шкіру гладкою, але й позбутися нерівностей шкіри та вугрів.

Правильно зроблене механічне чищення не може погіршити стан Вашої шкіри. Професійно виконана процедура забезпечує не тільки здоровіший стан шкіри, але і краще вбирання продуктів по догляду за шкірою.

Процедура механічного чищення може бути комбінованою, тобто поєднуватися з іншими процедурами, наприклад: ультразвуком, хімічними чищеннями та іншими методами.

Чи підійде мені процедура?

Механічна чистка обличчя підходить всім типам шкіри. Якщо є проблеми зі шкірою – закупорені пори, що дратують вас чорні цятки чи болісні та гнійні прищики, то не експериментуйте вдома, а звертайтеся до медичного центру МЕДГАРАНТ у Черкасах, де кращі косметологи нададуть професійну допомогу, а також порадять, як надалі доглядати шкіру в домашніх умовах.

Як відбувається процедура?

Перед процедурою механічного чищення спеціальної підготовки не потрібно, але краще не засмагати на сонці та не відвідувати солярій. Після прибуття на процедуру косметолог вас огляне, оцінить стан вашої шкіри та проконсультує щодо правильного догляду за шкірою. У медичному центрі «МЕДГАРАНТ» косметологи, які проводять процедури чищення, мають багаторічний досвід роботи у цій галузі.

Читайте також:  Переваги приватної швидкої допомоги

Під час процедури шкіра обробляється спеціальними засобами для глибокого очищення та відкриття пор. Старі та ороговілі клітини шкіри видаляються. Ретельно прибираються глибинні прищі, вугри та комедони, наноситься хімічний пілінг, який глибоко очищує пори та оновляює шкіру. Після цього, залежно від типу, використовується спеціальна заспокійлива маска, яка звужує пори та заспокоює шкіру.

Наприкінці процедури робиться легкий масаж із застосуванням заспокійливого крему та сироваток. Результат видно вже після першої процедури – шкіра обличчя стає чистішою та здоровішою.

Декілька днів після процедури шкіра може стати більш чутливою, а також трохи почервоніти. Вам необхідно уникати прямих сонячних променів та не відвідувати бань, а також слід додатково користуватися сонцезахисними кремами.

Після процедури в залежності від типу шкіри косметолог дасть вам індивідуальні рекомендації щодо подальшого догляду в домашніх умовах.