Через загрозу суверенітету України у Латвії заблокували російський пропагандистський сайт

Влада Латвії заблокувала сайт Baltnews.lv, що належить російському пропагандистському медіахолдингу “Росія сьогодні”, заявивши, що він загрожує суверенітету України.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

У Міністерстві закордонних справ Латвії вважають, що зазначений ресурс порушує положення регламенту Ради ЄС від 17 березня 2014 про санкції проти Росії за анексію Криму та загрожує територіальній цілісності та суверенітету України.

У відповідь російський МЗС звинуватив Ригу в прагненні “зачистити свій інформпростір від незалежних ЗМІ”. У МЗС РФ заявили, що сподіваються на засудження цього кроку від профільних структур і неурядових організацій, насамперед ОБСЄ.

Нагадаємо, у січні 2019 року у Латвії заборонили на 3 місяці ретрансляцію та поширення програм російського телеканалу «РТР Россия» через розпалювання ненависті до України і пропаганду війни.

Порушення виявили у двох передачах на каналі «Росія», зокрема, у програмі «Вечер з Владимиром Соловьевим» та «60 минут», ведучими якої є Ольга Скабеєва та Євген Попов.

Зокрема, ведучий програми заявив, що «частину українців — бандерівців — слід повісити і розстріляти». Крім того, він назвав частину українців нацистами, антисемітами і бандитами.

Також наприкінці 2018 року російський державний телеканал «Первый канал» запустив черговий фейк щодо України, розповівши у сюжеті про українця-майданівця, роль якого зіграв білорус.

– Myrotvorets News

Читайте також:  Реформа ОПК:«нові» ідеї «нових» облич або НАТО прощавай, пора додому...в «совок»