Брудні конкурентні технології. Провокатор підкинув скандальні іграшки для армії РФ у супермаркет NOVUS (відео)

Невідомий підкинув у відділ непродовольчих товарів супермаркету іграшки з російською символікою та звинуватив магазин у продажі товару.

Невідомий відвідувач супермаркету NOVUS у Нових Петрівцях підкинув у відділ непродовольчих товарів магазину іграшки для ялинки з символікою армії РФ і опублікував відеозапис з коментарями, що супермаркет нібито продає цей товар.

У магазині відреагували на цей інцидент, заявивши, що це була провокація.

“Ми оперативно відреагували на інсинуації та знайшли записи з камер відеоспостереження, де чітко видно, як відвідувач кладе на полицю іграшку та відразу ж починає знімати відео”, — йдеться у заяві NOVUS.

У супермаркеті заявили, що цей товар мережа супермаркетів NOVUS не продає.

“Офіційно заявляємо, що такого товару мережа супермаркетів NOVUS не продає. Нам дуже шкода, що наша мережа сьогодні стала обʼєктом провокації. Ми цінуємо наших покупців і ретельно відбираємо кожну позицію продукції, яка потрапляє на наші полиці”, — заявили в NOVUS.

Невідомий чоловік раніше опублікував у Facebook відео, де обурюється, що іграшки, з неприйнятною для України символікою, спокійно лежать на полицях магазину.

“2021 рік, друзі. Сім років воюємо з сепаратистами, а вони таке продають”, — сказав невідомий.

Деякі ЗМІ вже описали події, як новий скандал з ялинковими іграшками з символікою армії Росії, не перевіривши інформацію.

“Чоловік обурений тим фактом, що іграшки, з неприйнятною для України символікою, спокійно лежать на полицях в одному з супермаркетів відомої торгової мережі. Озвучено так само рік, 2021, щоб ні в кого не було сумнівів у тому, що це відбувається зараз. Адже відомо, що навіть після свят, магазини намагаються за акційними цінами розпродати товар, який буде актуальний тільки до наступного Нового року “, — написало видання Апостроф.

Читайте також:  У Росії зробили цікаву заяву про контакти Зеленського з Путіним

До речи, показово що на провокацію швидко відреагували проросійські телеграм-канали. Наприклад “Резидент”