9 відмінностей якісного меду від неякісного

Що ж таке “хороший продукт”? Це унікальний природний продукт, видобутий природним, традиційним шляхом без використання добавок у вигляді синтетичних речовин і цукру. Він проводиться власне особисто бджолами, які переносять його на своєму “квітковому заводі”.

Якщо в складі присутній штучний барвник для більш яскравого кольору, якщо виробник вирішив додати цукор для насиченого смаку, або ж коли він вдався до розведення підсумкової продукції. Це все ознаки неякісного меду.

Зараз на ринку представлені багато продукції різних корпорацій, окремих заводів або ж звичайних сільських дідусів, що своїми руками займаються видобутком меду зі стільників. Як не загубися в достатку товарів і вибрати дійсно стоїть продукт, що володіє корисними властивостями? Про основні відмінності якісного меду пише портал ladypapers.com.

1. Завжди звертайте увагу на склад

Тільки завдяки цьому нескладному кроку ви вже з перших секунд зможете переконатися в натуральності або навпаки в штучності даного продукту, адже на етикетці завжди пишеться, які компоненти входять до складу всього продукту. Це допоможе вам дізнатися, чи присутні в меді якісь небажані або несхвальні компоненти. Це значно скорочує роботу і ваші пошуки.

Завдання виробників якомога відвертіше показати всю кухню цього меду. Всі компоненти повинні знаходиться на складі в порядку зменшення.

Можуть звичайно зустрічайся якісь відхилення через бажання виробника або неуважність маркетологів, проте по більшій мірі вони настільки незначні, що не можуть вплинути на якість і смак готового продукту.

2. Перевіряйте липучість

Це робиться дуже простим шляхом. Якщо ви купуєте мед розфасований, тоді це буде можливо лише вдома, коли ви його відкриєте; якщо ж у вас є можливість купити десь на ринку, де ласощі можна попередньо помацати, тоді зробіть ось що: візьміть на палець горошинку меду і розтирайте між двома пальцями.

Читайте також:  Михайло Хорошевський разом з мешканцями Оболоні був присутнім на відкритті фонтану (ФОТО)

Якщо це натуральний продукт, він завдяки своїм поживним властивостям не буде скочуватися, плавно та однорідно вбереться в шкіру (природно, за умови, що ви взяли невелику кількість). Коли ж ви втираєте мед, а він щосили відмовляється проникнути в шари вашої шкіри, тоді швидше за все його структура була порушена додаванням цукру або якоюсь штучного синтетичною речовиною для пластичності.

3. Карамелізація

Візьміть кілька ложок меду, помістіть їх в посудину і розтопіть на водяній бані або в мікрохвильовій печі. Використовуйте сильний вогонь або високу потужність.

Якщо це якісний продукт, він досить легко піддасться карамелізації; в разі ж, якщо продукт був схильний до добавок, він почне покриватися бульбашками й створювати піну.

4. Папір

Візьміть чистий аркуш паперу і капніть на нього пару крапель розтопленого меду. Якщо після того, як суміш потрапила на папір, та не стоншилася або ж на ній не утворилася діра, можете сміливо вживати продукт, оскільки він точно є стовідсотковим концентратом, а не розведеним розчином.

Таким чином, якщо мед зробив дірку в папері, значить в його складі багато води або іншої рідини.

5. Мурахи

Мурахам не до смаку натуральний мед прямо з-під бджіл. Якщо у вас у дворі знаходиться мурашник або велике скупчення цих тварин, обробіть місце їх проживання краплею меду. Через кілька годин перевірте ту ділянку. Якщо вони не потривожили солодке місце, значить мед швидше за все натуральний.

6. Вода

Найпростіше перевірити якість продукту, так це простежити за його реакцією на воду. Це ефективно і доступно.

Підготуйте склянку або будь-яку іншу ємність з чистою водою, капніть туди пару крапель меду. Він не повинен розчиниться. Він розвалиться на менші шматочки й під своєю вагою піде на дно. В іншому випадку мед з використанням сторонніх домішок легко піддасться воді та непомітно зіллється з нею.

Читайте також:  Почему люди выбирают услуги юридической компании "RIYAKO&PARTNERS"

7. Потріскування в роті

Мед, який не піддавався обробці, в перші секунди, коли ви помістили його в рот, повинен викликати дрібні поколювання. Це означає, що продукт натуральний, адже синтетичний товар не викличе таку реакцію.

8. Хліб

Візьміть скибочку хліба, який вам до душі, і намажте його медом. Продукт повинен вбратися, і якщо після цього структура булочного виробу ущільнюється, значить, мед натуральний.

Якщо хліб під впливом більш рідкого компонента лише розмокне, то це прямий доказ того, що в меді присутня досить велика кількість води.

9. Кристалізація

Для цього знадобиться трохи більше часу, зате даний експеримент дасть вам стовідсоткову впевненість в продукті.

Справжній мед з часом покривається скоринкою, а в самій консистенції формуються грудочки, токсичні відбувається кристалізація. Штучний мед такої властивості не має, позаяк він з часом не змінить свій зовнішній вигляд, не втратить еластичність і блиск, а залишиться рідким сиропом.

Джерело статті: https://ladypapers.com/.