8 способів знайти квартиру для оренди

Знайти потрібну квартиру чи будинок для оренди може бути складно та напружено. Ви можете конкурувати з багатьма іншими за якісний блок у відмінному місці.

Секрет, кажуть брокери з нерухомості, полягає в плануванні наперед. Часто орендарі чекають до останнього моменту, щоб шукати іншу квартиру. Однак, коли орендарі поспішають, вони, як правило, беруть квартири, які їм насправді не потрібні.

Ось вісім порад щодо пошуку найкращих будинків і квартир для оренди у вашому регіоні.

1. Почніть пошук за 60 днів до переїзду

Найкраща оренда квартир, з точки зору ціни, розташування та зручностей, починається на початку місяця, тому не чекайте до середини місяця, щоб шукати нове місце для проживання, каже Мейкон. Найкраще почати пошуки за 60 днів до того, як вам потрібно буде переїхати, особливо якщо ви шукаєте нерухомість для оренди, де її немає так багато.

Другі та треті вихідні місяця, як правило, найбільш завантажені. Якщо ви почнете пошук у перші вихідні місяця, конкуренція буде меншою, а найкращі об’єкти залишаться доступними.

2. Шукайте оголошення про оренду в Інтернеті

Близько 90% орендарів почнуть шукати квартири на 100realty.ua. Портал «Столична нерухомість» 100realty.ua це інформаційно-аналітичний портал, присвячений ринку нерухомості Києва. На сайті налічується більше 80 000 актуальних оголошень про продаж та оренду нерухомості. Пошук в Інтернеті на 100realty.ua – хороший спосіб знайти потрібну квартиру. Ви можете отримати уявлення про ціни та зручності квартири. Однак, якщо ви переїжджаєте в нове місто, сайти оренди квартир не розкажуть вам достатньо про райони та місцеві зручності кожного, такі як громадський транспорт або продуктові магазини.

3. Використовуйте брокера з нерухомості

У більшості випадків брокери з нерухомості можуть безкоштовно допомогти орендарям знайти нерухомість. Головне – знайти брокера, який спеціалізується на оренді нерухомості, а не на продажі житла.

Читайте також:  Руководство по каминам на дровах - все, что вам нужно знать

Якщо ви шукаєте в регіонах, де загалом існує жорстка конкуренція за квартири, вам варто поговорити з кількома агентами з нерухомості, перш ніж приступити до одного, оскільки різні агенти мають різні стосунки з різними будівлями. Переконайтеся, що ви розмовляєте з агентом, який має доступ до житлових будинків у районах, де ви хочете орендувати.

4. Не піддавайтеся шахрайству

Будьте уважні до шахрайства в Інтернеті, зокрема до оголошень, які вимагають від вас надати свою кредитну картку, щоб сплатити депозит, щоб показати квартиру. Ніхто не повинен вимагати заставу, щоб показати вам квартиру.

Також будьте обережні, якщо ви орендуєте квартиру безпосередньо у приватної особи, тому що ви надасте абсолютно незнайомій людині свій номер соціального страхування та інформацію про свій банківський рахунок, і вони, швидше за все, перевірять вашу кредитоспроможність. Безпечніше працювати з ліцензованим брокером з нерухомості.

5. Подумайте про сусідів по кімнаті

Якщо ви плануєте розділити квартиру, переконайтеся, що ви знаєте, хто буде вашими сусідами по кімнаті, і подумайте про те, щоб попросити орендодавця про окремі договори оренди. Якщо у вас спільна оренда, а орендна плата становить 500 доларів на місяць, ви несете відповідальність за всю суму, якщо ваші сусіди по кімнаті не сплатять свою частку, каже Мейкон. Але якщо у вас окремий договір оренди, ви несете відповідальність лише за свою частину орендної плати.

Не бійтеся запитувати рекомендації, якщо ви не знаєте своїх сусідів по кімнаті. Ви також можете використовувати соціальні мережі – LinkedIn, Twitter і Facebook – щоб дізнатися більше про них.

6. Пропозиція взяти в оренду на 13 місяців

Якщо ви перебуваєте на конкурентному ринку, один із способів привернути увагу орендодавця – домовитися про оренду на 13 або 14 місяців. Це особливо корисно, якщо традиційна 12-місячна оренда закінчується в листопаді або грудні, оскільки в ці місяці часто важко орендувати нерухомість.

Читайте також:  Що робити, коли зник мобільний зв`язок: поради Держспецзв'язку

7. Огляньте менші будівлі

Як правило, квартира в елітному будинку з цілодобовою стійкою реєстрації гостей, тренажерним залом коштуватиме значно більше, ніж квартира такого ж розміру без всього цього. Якщо ви платите за зручності, переконайтеся, що ви ними користуєтеся.

8. Використовуйте соціальні мережі

Не соромтеся публікувати у Facebook повідомлення про те, що ви шукаєте квартиру. Повідомте людям, що ви шукаєте нове місце для проживання.

Be the first to comment