3 вагомих причин купити iPhone 13, а не iPhone 12

3 вагомих причин купити iPhone 13, а не iPhone 12

Модельний ряд 13-ї серії ідентичний 12-й: парочка «аматорських» версій 13 та 13 mini та парочка професійних 13 Pro та 13 Pro Max у Appleroom. Стандартна модель відрізняється гарною камерою, якісним дисплеєм та підтримує 5G. Крім того, їй дісталися фішки від професійних модифікацій типу режиму відеознімання Cinematic Mode і яскравого дисплея.

1. Висока яскравість дисплея

Габаритно-технічні характеристики OLED-екрана у 13-го Айфона ті ж, що й у 12-го: 6,1-дюйма з роздільною здатністю 2532х1170 та щільністю пікселів 460 ppi. Підтримка динамічної зміни частоти оновлення 10-120 Гц iPhone 13 від старших братів не успадкував, але яскравість збільшена. У звичайному режимі пікове значення становить 800 нит проти 600 в iPhone 12 та 12 mini. Користувачі «аматорських» версій 12-ї лінійки неодноразово зазначали, що з ними важко працювати поза приміщеннями. iPhone 13 уникнув цієї проблеми.

2. Просунута камера

Зміна розташування об’єктивів має далеко ще не косметичний характер. Начинки відчутно підросли в розмірах, діафрагми обох камер змінилися у велику сторону, через що світлочутливість підвищилася. Макрознімання доступна тільки з версії Pro, зате новий чипсет Apple A15 Bionic, хай і чотириядерний, дозволив впровадити на iPhone 13 режим Кіноефект (Cinematic Mode).

В результаті при портретному відеозніманні об’єктив фокусується на об’єкті та розмиває все, що знаходиться за ним, контролюючи силу розмиття. При появі іншого об’єкта в полі знімання система автоматично переводить на нього фокус. Силу розмиття можна коригувати на готовому відео.

3. Батарея збільшеної місткості

Смартфон трохи поважчав. Невелике збільшення в 11 грам відразу відчутне, якщо ви до цього володіли iPhone 12. Причина приросту в масі криється в більш габаритній батареї, в результаті використання якої тривалість автономної роботи збільшилася до 2,5 години в порівнянні з 12-м Айфоном.

Читайте також:  Dragon Lair – Swintt: дракон береже багато золота

Це дуже гарна звістка для користувачів, які використовують мобільний зв’язок 5G. Вперше підтримка 5G з’явилася на iPhone 12 і в цьому режимі смартфон не балував особливим запасом зарядки: він розряджався набагато швидше, ніж попередня 11 версія в режимі 4G. На iPhone 13 цей недолік ліквідували та тепер тривалість роботи при використанні 5G ідентична iPhone 11 у режимі 4G. А купити Айфон можна в перевірених магазинах Appleroom.ua.